2017 жылға арналған өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыруға жататын өсiмдiк шаруашылығы өнiмдерiнiң түрлерi бойынша егiс жұмыстарының басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімдерін белгілеу туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 13 сәуірдегі № 107 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 сәуірде № 3405 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына, "Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру туралы" 2004 жылғы 10 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Шу ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2017 жылға арналған өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыруға жататын өсiмдiк шаруашылығы өнiмдерiнiң түрлерi бойынша егiс жұмыстардың басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімдері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Әлихан Әбіләшұлы Балқыбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн откен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Досаев
Шу ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 13 сәуірдегі
№ 107 қаулысына қосымша
2017 жылға арналған өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыруға жататын өсiмдiк шаруашылығы өнiмдерiнiң түрлерi бойынша егiс жұмыстарының басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімдері
Өсімдік шаруашылығы өнімдерінің түрлері
Егiс жұмыстардың басталуы мен аяқталуы
1
Дәндік жүгері
2017 жылғы 25 сәуірден – 25 мамыр аралығы
2
Жаздық арпа
2017 жылғы 25 сәуірден – 25 мамыр аралығы
3
Мақсары
2017 жылғы 25 сәуірден – 25 мамыр аралығы
4
Соя
2017 жылғы 25 сәуірден – 25 мамыр аралығы
5
Қант қызылшасы
2017 жылғы 25 сәуірден – 25 мамыр аралығы
6
Күздік бидай
2017 жылғы 5 қыркүйектен – 25 қазан аралығы

Об определении оптимальных сроков начала и завершения посевных работ по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве на 2017 год
Постановление акимата Шуского района Жамбылской области от 13 апреля 2017 года № 107. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 24 апреля 2017 года № 3405
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Закона Республики Казахстан от 10 марта 2004 года "Об обязательном страховании в растениеводстве", акимат Шуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить оптимальные сроки начала и завершения посевных работ по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве на 2017 год согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Балкыбекова Алихана Абилашовича.
3.Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Досаев
Приложение к постановлению
акимата Шуского района
от "13 " апреля 2017 года № 107
Оптимальные сроки начала и завершения посевных работ по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве на 2017 год
Вид продукции растениеводства
Начало и завершение посевных работ
1
Кукуруза на зерно
с 25 апреля по 25 мая 2017 года
2
Ячмень яровой
с 25 апреля по 25 мая 2017 года
3
Сафлор
с 25 апреля по 25 мая 2017 года
4
Соя
с 25 апреля по 25 мая 2017 года
5
Сахарная свекла
с 25 апреля по 25 мая 2017 года
6
Озимая пшеница
с 5 сентября по 25 октября 2017 года