"2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шу аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 9-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Шу ауданы мәслихатының 2017 жылғы 28 қарашадағы № 20-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 29 қарашада № 3604 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 109 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2016 жылғы 09 желтоқсандағы № 7-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2017 жылғы 24 қарашадағы № 17-2 шешімі (Нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3595 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шу аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 9-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3268 болып тіркелген, 2017 жылғы 7 қаңтардағы аудандық "Шу өңірі-Шуская долина" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"13 553 936" сандары "14 225 563" сандарымен ауыстырылсын;
"2 578 582" сандары "2 521 267" сандарымен ауыстырылсын;
"67 855" сандары "77 733" сандарымен ауыстырылсын;
"44 954" сандары "66 011" сандарымен ауыстырылсын;
"10 862 545" сандары "11 560 552" сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
"13 904 078" сандары "14 575 705" сандарымен ауыстырылсын.
3) тармақшада:
"364 028" сандары "344 483" сандарымен ауыстырылсын;
"385 810" сандары "366 265" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-714 170" сандары "-694 625" сандарымен ауыстырылсын.
6) тармақшада:
"714 170" сандары "694 625" сандарымен ауыстырылсын;
"385 810" сандары "366 265" сандарымен ауыстырылсын.
4 тармақта:

О внесении изменений в решение Шуского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 9-3 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 28 ноября 2017 года № 20-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 29 ноября 2017 года № 3604
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и на основании решения Жамбылского областного маслихата 24 ноября 2017 года № 17-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 09 декабря 2016 года № 7-3 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3595) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шуского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 9-3 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3268, опубликовано в районной газете "Шуская долина -Шу өңірі" от 7 января 2017 года) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "13 553 936" заменить цифрами "14 225 563";
цифры "2 578 582" заменить цифрами "2 521 267";
цифры "67 855" заменить цифрами "77 733";
цифры "44 954" заменить цифрами "66 011";
цифры "10 862 545" заменить цифрами "11 560 552".
в подпункте 2):
цифры "13 904 078" заменить цифрами "14 575 705".
в подпункте 3):
цифры "364 028" заменить цифрами "344 483";
цифры "385 810" заменить цифрами "366 265".
в подпункте 5):
цифры "-714 170" заменить цифрами "-694 625".
в подпункте 6):
цифры "714 170" заменить цифрами "694 625";
цифры "385 810" заменить цифрами "366 265".
в пункте 4:

"35 000" сандары "17 444" сандарымен ауыстырылсын
Аталған шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет, салық, жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту, табиғатты пайдалану, өнеркәсіп салаларын, құрылысты, көлікті, байланысты, энергетиканы жетілдіру, ауыл шаруашылығы мен кәсіпкерлікті өркендету, жер учаскесін немесе өзге де жылжымайтын мүлікті сатып алу туралы шарттар жобаларына қарау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

цифры "35 000" заменить цифрами "17 444".
Приложения 1 и 5 к указанному рещению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике, финансов, бюджету, налогу, развитию местного самоуправления, природопользованию, промышленности, строительства, транспорта, связи, энергетики, развитии сельского хозяйства и предпринимательства и рассмотрению проектов договоров по закупу земельных участков и прочего недвижимого имущества.

10021
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
11604
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
28864
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6408
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
75810
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
69363
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
43974
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
71185
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40454
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1313
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
941
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
25136
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
3341
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2981604
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
28127
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
229
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
27898
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
181325
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
181325
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
590618
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
99834
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
490784
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
9875
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9612
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
263
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1369041
011
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету
174951
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі

10021
006
Оказание жилищной помощи
11604
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
28864
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6408
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
75810
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
69363
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
43974
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
71185
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
40454
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1313
021
Капитальные расходы государственного органа
941
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
25136
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3341
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2981604
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения
28127
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
229
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
27898
464
Отдел образования района (города областного значения)
181325
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
181325
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
590618
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
99834
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
490784
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
9875
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
9612
005
Капитальные расходы государственного органа
263
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1369041
011
Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов
174951
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения