2018-2020 жылдарға арналған Шу қаласы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы.
Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 22-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 желтоқсанда № 3655 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Шу аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған Шу қаласы және ауылдық округтерінің бюджеттері 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
Ақсу ауылдық округі:
1) кірістер 28 692 мың теңге;
салықтық түсімдер 4 909 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 147 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
трансферттер түсімі 23 636 мың теңге;
2) шығындар 28 692 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге;
қарыздар түсімі 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 0 мың теңге.
Алға ауылдық округі:
1) кірістер 46 984 мың теңге;
салықтық түсімдер 6 324 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 816 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
трансферттер түсімі 39 794 мың теңге;
2) шығындар 46 984 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 мың теңге;
қарыздар түсімі 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 0 мың теңге;
Бірлік ауылдық округі :
1) кірістер 49 584 мың теңге;
салықтық түсімдер 7 831 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 1 746 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 мың теңге;
трансферттер түсімі 40 007 мың теңге;

О бюджете города Шу и сельских округов на 2018-2020 годы
Решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 26 декабря 2017 года № 22-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 27 декабря 2017 года № 3655.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с статьей 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Шуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Шу и сельских округов на 2018-2020 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
Аксуский сельский округ:
1) доходы 28 692 тысяч тенге;
налоговые поступления 4 909 тысяч тенге;
неналоговые поступления 147 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов 23 636 тысяч тенге;
2) затраты 28 692 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге;
поступление займов 0 тысяч тенге;
погашение займов 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 0 тысяч тенге.
Алгинский сельский округ:
1) доходы 46 984 тысяч тенге;
налоговые поступления 6 324 тысяч тенге;
неналоговые поступления 816 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов 39 794 тысяч тенге;
2) затраты 46 984 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге;
поступление займов 0 тысяч тенге;
погашение займов 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 0 тысяч тенге.
Бирликский сельский округ:
1) доходы 49 584 тысяч тенге;
налоговые поступления 7 831 тысяч тенге;
неналоговые поступления 1 746 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов 40 007 тысяч тенге;

Ескерту. 1–тармаққа өзгерістер енгізілді - Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 19.03.2018 № 25-2 (01.01.2018 қолданысқа еңгізіледі); 25.05.2018 № 28-2 (01.01.2018 қолданысқа еңгізіледі); 14.09.2018 № 33-2 (01.01.2018 қолданысқа еңгізіледі); шешімдерімен; 04.12.2018 № 36-2 (01.01.2018 қолданысқа еңгізіледі) шешімдерімен.
2. 2018 жылы аудандық бюджеттен ауылдық округтердің және Шу қаласының бюджеттеріне берілетін субвенция мөлшері 326214,0 мың теңге сомасында белгіленсін, оның ішінде:
Алға ауылдық округі 22 215 мың теңге;
Ақсу ауылдық округі 20 512 мың теңге;
Бірлік ауылдық округі 22 496 мың теңге;
Бірлікүстем ауылдық округі 20 821 мың теңге;
Ескі- шу ауылдық округі 26 215 мың теңге;
Жаңажол ауылдық округі 20 823 мың теңге,
Жаңақоғам ауылдық округі 26 868 мың теңге;
Қорағаты ауылдық округі 28 775 мың теңге;
Қонаев ауылы 27 197 мың теңге;
Төле би ауылдық округі 46 099 мың теңге;
Шоқпар ауылдық округі 27 568 мың теңге;

Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Шуского районного маслихата Жамбылской области от 19.03.2018 № 25-2 (вводится в действие с 01.01.2018); от 25.05.2018 № 28-2 (вводится в действие с 01.01.2018); от 14.09.2018 № 33-2 (вводится в действие с 01.01.2018); от 04.12.2018 № 36-2 (вводится в действие с 01.01.2018)..
2. Установить бюджетные субвенции, предаваемые из районного бюджета в бюджеты города Шу и сельских округов на 2018 год в сумме 326 214 тысяч тенге, в том числе:
Алгинский сельский округ 22 215 тысяч тенге;
Аксуский сельский округ 20 512 тысяч тенге;
Берликский сельский округ 22 496 тысяч тенге;
Берликустемский сельский округ 20 821 тысяч тенге;
Ески-Шуский сельский округ 26 215 тысяч тенге;
Жанажолский сельский округ 20 823 тысяч тенге;
Жанакогамский сельский округ 26 868 тысяч тенге;
Корагатинский сельский округ 28775 тысяч тенге;
село Конаева 27 197 тысяч тенге;
Толебийский сельский округ 46 099 тысяч тенге;
Шокпарский сельский округ 27 568 тысяч тенге;

Шу қаласы 36 625 мың теңге.
3. "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18 бабына сәйкес, 2018-2020 жылдары аудандық бюджеттен қаржыландырылатын ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария мемлекеттік мекемелері мен ұйымдарының мамандарына қалалық жағдайында осы қызмет түрлерiмен айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда айлық ақылары мен тарифтiк ставкаларының жиырма бес пайыз мөлшерінде үстем ақы төлеу үшін қаржы көзделсін.

Город Шу 36 625 тысяч тенге.
3. В соответствии со статьей 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" на 2018-2020 годы предусмотреть средства на выплату надбавки к заработной плате специалистам государственных учреждений и организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии финансируемые из районного бюджета, работающих в сельских населенных пунктах в размере двадцати пяти процентов от оклада и тарифных ставок по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

4. 2018 жылға арналған бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөлінген бюджеттік даму бағдарламалар қарастырылмаған.
5. 2018 жылға арналған жергілікті бюджеттің атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар қарастырылмаған.
6. 2018 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттеріне аудандық бюджет қаржысы есебінен қарастырылған нысаналы даму және нысаналы ағымдағы трансферттер сомалары ескерілсін.
7. Осы шешімінің орындалуын бақылау Шу аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет, салық, жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту, қоғамдық тәртіпті сақтау, табиғатты пайдалану, өнеркәсіп салаларын, құрылысты, көлікті, байланысты, энергетиканы жетілдіру, ауыл шаруашылығы мен кәсіпкерлікті өркендету, жер учаскесін немесе өзге де жылжымайтын мүлікті сатып алу туралы шарттар жобаларын қарау мәселелері жөніндегі.тұрақты.комиссиясына.жүктелсін.

4. Бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в 2018 году не предусмотрены.
5. Бюджетные программы, не подлежащие секвестру в процессе исполнения на 2018 год не предусмотрены.
6. В бюджете города Шу и сельских округов на 2018 год учесть суммы целевых трансфертов на развитие и целевых текущих трансфертов, предусмотренных за счет средств районного бюджета.
7. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике, финансов, бюджету, налогу, развитию местного самоуправления, природопользованию, промышленности, строительства, транспорта, связи, энергетики, развитии сельского хозяйства и предпринимательства и рассмотрению проектов договоров по закупу земельных участков и прочего недвижимого имущества.