Ақтөбе ауылдық округіне қарасты Ақтөбе ауылына карантин режимін еңгізе отырып карантин аймағының ветеринариялық режимін белгілеу туралы
Жамбыл облысы Шу ауданы Ақтөбе ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 12 маусымдағы № 2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 10 шілдеде № 33482 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабына және Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына, Шу ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторының 2017 жылғы 17 мамырдағы №145 ұсынысы негізінде ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мүйізді ірі қара малының арасынан қарасан ауруы анықталуына байланысты, Ақтөбе ауылдық округіне қарасты Ақтөбе ауылына карантин режимін еңгізе отырып, карантин аймағының ветеринариялық режим белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтөбе ауылдық округі әкімі аппаратының жетекші маманы Ертай Уланович Исагуловке жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі.
Округ әкімі Б. Байдаулетов
Шу ауданы Ақтөбе ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 12 маусымдағы "Ақтөбе ауылдық округі Ақтөбе ауылына карантин режимін енгізе отырып карантин аймағының ветеринариялық режимін белгілеу туралы" №2 шешіміне келісім парағы
"Жамбыл облысы Ішкі істер
департаментінің Шу аудандық
Ішкі істер бөлімі" мемлекеттік
мекемесі
Басшы Ш. Жапабааев
"12" маусым 2017 жыл
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетінің Шу аудандық
аумақтық инспекциясы мемлекеттік
мекемесі
Басшы С. Таңсықов
"12" маусым 2017 жыл
Қазақстан Республикасы
денсаулық сақтау министірлігі
қоғамдық денсаулық сақтау комитетінің
Жамбыл облысы қоғамдық денсаулық сақтау
департаментінің Шу аудандық қоғамдық
денсаулық сақтау басқамасы
Басшы М. Болотин
"12" маусым 2017 жыл

Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением карантинного режима на территории села Актобе Актобинского сельского округа
Решение акима Актобинского сельского округа Шуского района Жамбылской области от 12 июня 2017 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 10 июля 2017 года № 3482
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Шуского района от 17 мая 2017 года № 145 аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ветеринарный режим карантинной зоны с введением карантинного режима на территории Актобинского сельского округа, в связи с выявлением болезни эмфизематозный карбункул среди крупно рогатых скотов.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на ведущего специалиста аппарата акима Актобинского сельского округа Ертая Улановича Исагулову.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа Б. Байдаулетов
Лист согласования к решению акима Актобнского сельского округа от 12 июня 2017 года №2 "Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением карантинного режима на территории села Актобе Актобинского сельского округа"
"Государственное учреждение
отдел внутренних дел Шуского
района департамента внутренних
дел Жамбылской области"
Руководитель Ш. Жапабаев
"12" июнь 2017 год
Государственное учереждние
Шуская районная территорияльная
инспекция комитета ветеренарного
контроля и надзора Министерства
сельского хозяйства Республики Казахстан
Руководитель С. Тансыков
"12" июнь 2017 год
Шуское районное управление
охраны общественного здоровья
департамента охраны общественного здоровья
Жамбылской области
комитета охраны общественного здоровья
министерство здровохронения
Республики Казахстан
Руководитель М. Болотин
"12" июнь 2017 год