Бірлік ауылдық округіне қарасты Бірлік ауылына карантин режимін енгізе отырып карантин аймағының ветеринариялық режимін белгілеу туралы
Жамбыл облысы Шу ауданы Бірлік ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 18 мамырдағы № 15 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 22 маусымда № 3473 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына және Шу ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2017 жылғы 18 сәуірдегі № 103 ұсынысы негізінде, ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мүйізді ірі қара малының арасынан қарасан ауруы анықталуына байланысты, Бірлік ауылдық округіне қарасты Бірлік ауылына карантин режимін енгізе отырып, карантин аймағының ветеринариялық режим белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Бірлік ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы Құстүтінова Гүлназ Ердаулетқызына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі Б. Төлендиев
Шу ауданы Бірлік ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 18 мамырдағы "Бірлік ауылдық округіне қарасты Бірлік ауылына карантин режимін енгізе отырып карантин аймағының ветеринариялық режимін белгілеу туралы" № 15 шешіміне келісім парағы
"КЕЛІСІЛДІ"
"Жамбыл облысы Ішкі істер
департаментінің Шу аудандық
Ішкі істер бөлімі" мемлекеттік
Мекемесі
Басшы Ш. Жапабааев
18.05.2017 жыл
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетінің Шу аудандық
аумақтық инспекциясы мемлекеттік
мекемесі
Басшы С. Таңсықов
18.05.2017 жыл
Қазақстан Республикасы
тұтынушылардың құқықтарын қорғау
агенттігінің Жамбыл облысы тұтынушылардың
құқықтарын қорғау департаментінің
"Шу ауданы бойынша тұтынушылар
құқығын қорғау басқармасы" мемлекеттік
мекемесі
Басшы М. Болотин
18.05.2017 жыл

Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением карантинного режима на территории села Бирлик Бирликского сельского округа
Решение акима Бирликского сельского округа Шуского района Жамбылской области от 18 мая 2017 года № 15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 22 июня 2017 года № 3473
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Шуского района от 18 апреля 2017 года № 103, аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ветеринарный режим карантинной зоны с введением карантинного режима на территории села Бирлик Бирликского сельского округа, в связи с выявлением болезни эмфизематозный карбункул среди крупно рогатых скотов.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста аппарата акима Бирликского сельского округа Кустутинову Гулназ Ердаулетовну.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа Б. Толендиев
Лист согласования к решению акима Бирликского сельского округа от 18 мая 2017 года № 15 "Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением карантинного режима на территории села Бирлик Бирликского сельского округа"
СОГЛАСОВАНО"
"Государственное учреждение
отдел внутренних дел Шуского
района департамента внутренних
дел Жамбылской области"
Руководитель Ш. Жапабаев
18.05.2017 год
Государственное учреждение
Шуская районная территориальная
инспекция комитета ветеринарного
контроля и надзора Министерство
сельского хозяйства Республика Казахстан
Руководитель С. Тансыков
18.05.2017 год
Шуское районное управление по защите
прав потребителей департамента
Жамбылской области по защите прав
потребителей агентства Республики
Казахстан по защите прав потребителей
по Шускому району
Руководитель М. Болотин
18.05.2017 год