Қарағанды қалалық мәслихатының IX сессиясының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 102 "Қарағанды қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының 2017 жылғы 12 сәуірдегі VI шақырылған ХI сессиясының № 131 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 20 сәуірде № 4221 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, Қарағанды облыстық мәслихатының 2017 жылғы 30 наурыздағы VIII сессиясының "Қарағанды облыстық мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы VI сессиясының "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 131 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 165 шешіміне сәйкес Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды қалалық мәслихатының IX сессиясының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 102 "Қарағанды қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4067 болып тіркелген, 2016 жылғы 29 желтоқсандағы № 168 (1729) "Взгляд на события" газетінде, 2017 жылдың 9 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. Қаланың 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43 388 940 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 28 993 547 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер бойынша – 277 333 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 502 640 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 13 615 420 мың теңге;
2) шығындар – 47 068 608 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 5 198 570 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 5 198 570 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – минус 5 950 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 5 950 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – минус 8 872 288 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 872 288 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 6 725 190 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 92 852 мың теңге;

О внесении изменений в решение IX сессии Карагандинского городского маслихата от 23 декабря 2016 года № 102 "О бюджете города Караганды на 2017 - 2019 годы"
Решение ХI сессии VI созыва Карагандинского городского маслихата от 12 апреля 2017 года № 131. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 апреля 2017 года № 4221
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением VIII сессии Карагандинского областного маслихата от 30 марта 2017 года № 165 "О внесении изменений в решение VI сессии Карагандинского областного маслихата от 12 декабря 2016 года № 131 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение IX сессии Карагандинского городского маслихата от 23 декабря 2016 года № 102 "О бюджете города Караганды на 2017 – 2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4067, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 29 декабря 2016 года № 168 (1729), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 9 января 2017 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2017 – 2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 43 388 940 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 28 993 547 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям –277 333 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 502 640 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 13 615 420 тысяч тенге;
2) затраты – 47 068 608 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 5 198 570 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 5 198 570 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – минус 5 950 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 5 950 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 8 872 288 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 872 288 тысяч тенге:
поступление займов – 6 725 190 тысяч тенге;
погашение займов – 92 852 тысячи тенге;

30 066
Нәтижелі жұмыспен қамту және бұқаралық кәсіпкерлікті дамыту Бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға
78 676
2017 - 2021 жылдарға арналған нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлауға
33 318
Қолданыстан шығарылатын және жойылатын ауру малдардың, азық-түліктердің және жануар тектес шикізаттардың құнын иелелеріне өтеуге
500
Ветеринарлық вакциналау, дәрі-дәрмектерді тасымалдау және сақтау бойынша қызмет көрсетуге
107
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекендердің көшелерін орташа және күрделі жөндеуден өткізуге
4 335 778
оның ішінде:
орташа жөндеуден өткізуге
3 402 319
күрделі жөндеуден өткізуге
779 786
көшелердi жарықтандыруға
153 673
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға
151 382
Арнайы техниканы алуға
444 000
Нысаналы даму трансферттері
5 750 351
оның ішінде:
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға
1 987 252
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
420 106
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялауға

30 066
На развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
78 676
На повышение квалификации, подготовку и переподготовку кадров в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы
33 318
На возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
500
На оказание услуг по вакцинации, транспортировке и хранению ветеринарных препаратов
107
На проведение капитального и среднего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
4 335 778
в том числе:
на средний ремонт дорог
3 402 319
на капитальный ремонт дорог
779 786
на освещение дорог
153 673
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
151 382
На приобретение специализированной техники
444 000
Целевые трансферты на развитие
5 750 351
в том числе:
На проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 987 252
На развитие системы водоснабжения и водоотведения
420 106
На проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда