"Қазақстан Республикасының Президентін, Парламент Мәжілісі және Сенат, мәслихаттар депутаттарын сайлау кезінде үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын, сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайларды анықтау туралы" Қарағанды қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 13 тамыздағы №33/08 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 29 маусымдағы № 26/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 10 шілдеде № 4301 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды қаласының әкімдігінің 2024 жылғы 18 маусымдағы № 32/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды қаласының әкімдігінің 18.06.2024 № 32/01 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 28 бабының 4, 6 тармақтарына сәйкес Қарағанды қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 13 тамыздағы № 33/08 "Қазақстан Республикасының Президентін, Парламент Мәжілісі және Сенат, мәслихаттар депутаттарын сайлау кезінде үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын, сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайларды анықтау туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2729 болып тіркелген, 2014 жылғы 30 тамызда "Индустриальная Караганда" № 152-153 (21673-21674) және "Орталық Қазақстан" № 165-166 (21770) газеттерінде, 2014 жылғы 17 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
кіріспе келесі редакцияда баяндалсын:
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 28 бабының 4, 6 тармақтарына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес Қарағанды қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарағанды қаласы әкімі аппараты басшысының міндетін атқарушы Д.Т. Канаеваға, Қарағанды қаласы Қазыбек би атындағы ауданның әкімі Т.Н. Шатохинаға және Қарағанды қаласы Октябрь ауданы әкімінің міндетін атқарушы А.С. Канаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды қаласы
әкімінің міндетін атқарушы
А. Молдабаев

О внесении изменения в постановление акимата города Караганды от 13 августа 2014 года № 33/08 "Об определении помещений для встреч с избирателями, мест размещения печатных агитационных материалов на период выборов Президента, депутатов Сената и Мажилиса Парламента Республики Казахстан, маслихатов"
Постановление акимата города Караганды от 29 июня 2017 года № 26/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 10 июля 2017 года № 4301. Утратило силу постановлением акимата города Караганды от 18 июня 2024 года № 32/01
Сноска. Утратило cилу постановлением акимата города Караганды от 18.06.2024 № 32/01 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" акимат города Караганды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Караганды от 13 августа 2014 года № 33/08 "Об определении помещений для встреч с избирателями, мест размещения печатных агитационных материалов на период выборов Президента, депутатов Сената и Мажилиса Парламента Республики Казахстан, маслихатов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2729, опубликовано 30 августа 2014 года в газетах "Индустриальная Караганда" № 152-153 (21673-21674) и "Орталық Қазақстан" № 165-166 (21770), в информационно-правовой системе "Әділет" 17 сентября 2014 года) следующее изменение:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат города Караганды ПОСТАНОВЛЯЕТ:".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на исполняющую обязанности руководителя аппарата акима города Караганды Канаеву Д.Т., акима района имени Казыбек би города Караганды Шатохину Т.Н. и исполняющего обязанности акима Октябрьского района города Караганды Канаева А.С.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима города Караганды
А. Молдабаев