Қарағанды қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы VI шақырылған ХХI сессиясының № 249 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 желтоқсанда № 4513 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабының 1 тармақшасына сәйкес Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қоса беріліп отырған Қарағанды қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Қарағанды қалалық мәслихатының 2015 жылғы 25 ақпандағы XLIV сессиясының № 415 "Қарағанды қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешімі күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3082 болып тіркелген, 2015 жылғы 2 сәуірдегі № 42 (1438) "Взгляд на события" газетінде, 2015 жылғы 8 сәуірдегі "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Жұмабеков
Қалалық мәслихат хатшысы Қ. Бексұлтанов
Қарағанды қалалық мәслихатының
2017 жылғы "22" желтоқсандағы
XХI сессиясының № 249 шешіміне
қосымша
Қарағанды қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Караганде
Решение ХХI сессии VI созыва Карагандинского городского маслихата от 22 декабря 2017 года № 249. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 28 декабря 2017 года № 4513.
В соответствии с подпунктом 1) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Караганде согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение XLIV сессии Карагандинского городского маслихата от 25 февраля 2015 года № 415 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Караганде" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3082, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 2 апреля 2015 года № 42 (1438), в информационно-правовой системе "Әділет" от 8 апреля 2015 года).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Жумабеков
Секретарь городского маслихата К. Бексултанов
Приложение
к решению XХI сессии
Карагандинского городского маслихата
от "22" декабря 2017 года № 249
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Караганде

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды қалалық мәслихатының 28.11.2019 № 459 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
1 есептік бірлікке жылдық норма, м3
1
Жайлы және жайлы емес үйлер
1 тұрғын
1,76/2,26
2
Жатақханалар, интернаттар, балалар үйлері, қарттар үйлері жәе сол сияқтылар
1 орын

Сноска. Приложение – в редакции решения Карагандинского городского маслихата от 28.11.2019 № 459 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма на 1 расчетную единицу, м3
1
Домовладения благоустроенные и неблагоустроенные
1 житель
1,76/2,26
2
Общежития интернаты, детские дома, дома престарелых и тому подобные
1 место