Жезқазған қаласының қала ішіндегі бағдарларына тұрақты автомобиль көлігімен жолаушылар мен багажды тасымалдауға тарифті белгілеу туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қаласының әкімдігінің 2017 жылғы 15 мамырдағы № 11/04 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 2 маусымда № 4267 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі "Автомобиль көлігі туралы" Заңының 19 бабына сәйкес, Жезқазған қалалық мәслихатының 2017 жылғы 28 ақпандағы № 8/87 "Жезқазған қаласының қала ішіндегі бағдарларына тұрақты автомобилькөлігімен жолаушылар мен багажды тасымалдауға тарифті келісу туралы" шешімінің негізінде Жезқазған қаласының әкiмдiгі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жезқазған қаласында жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдау тарифі 60 (алпыс) теңге мөлшерінде белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жезқазған қаласы әкімінің орынбасары Н.С. Орынбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жезқазған қаласының әкімі Б.Ахметов
КЕЛІСІЛДІ
Жезқазған қалалық
мәслихатының хатшысы
С.Медебаев
15 мамыр 2017 жыл

Об установлении тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа на внутригородские маршруты города Жезказган
Постановление акимата города Жезказган Карагандинской области от 15 мая 2017 года № 11/04. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 2 июня 2017 года № 4267
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 19 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте", на основании решения Жезказганского городского маслихата от 28 февраля 2017 года № 8/87 "О согласовании тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа на внутригородские маршруты города Жезказган" акимат города Жезказгана ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить тариф на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городе Жезказган в размере 60 (шестьдесят) тенге.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Жезказган Орынбаева Н.С.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Жезказган Б. Ахметов
СОГЛАСОВАНО
Секретарь Жезказганского
городского маслихата С. Медебаев
15 мая 2017 года