Балқаш қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 16/130 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 9 қаңтарда № 4547 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 19/143 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 21.12.2022 № 19/143 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 09 қаңтардағы Экологиялық кодексіне сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Балқаш қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормалары бекітілсін.

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Балхаш
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 21 декабря 2017 года № 16/130. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 9 января 2018 года № 4547. Утратило силу решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 21 декабря 2022 года № 19/143
Сноска. Утратило силу решением Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 21.12.2022 № 19/143 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Экологическим Кодексом Республики Казахстан от 9 января 2007 года, городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Балхаш согласно приложению.

2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Л. Власова
Қалалық мәслихаттың хатшысы К. Тейлянов
Қалалық мәслихаттың
2017 жылғы 21 желтоқсандағы
№16/130 шешіміне қосымша
Балқаш қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормалары
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 25.12.2019 № 35/284 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Председатель сессии Л. Власова
Секретарь городского маслихата К. Тейлянов
Приложение к решению
городского маслихата
от 21 декабря 2017 года №16/130
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Балхаш
Сноска. Приложение – в редакции решения Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 25.12.2019 № 35/284 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица