Қалалық қатынаста жолаушыларды және багажды тұрақты автомобильдік тасымалдауға арналған бірыңғай тарифін белгілеу туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 6 маусымдағы № 18/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 15 маусымда № 4280 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2003 жылдың 4 шілдедегі "Автомобиль көлігі туралы" Заңдарына сәйкес Сәтбаев қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қалалық қатынаста жолаушыларды және багажды тұрақты автомобильдік тасымалдау тарифі барлық маршруттар үшін бірыңғай 60 (алпыс) теңге көлемінде белгіленсін.
2. Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2011 жылдың 23 қарашадағы № 25/01 "Жолаушылар мен багажды қалалық қатынаста автомобильмен тұрақты тасымалдаудың бірыңғай тарифін белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8-6-129 болып тіркелген, 2011 жылдың 16 желтоқсандағы "Шарайна" газетінің № 100-101 (1966, 1967) нөмірінде жарияланған) қаулысының күші жойылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Сәтбаев қаласы әкімінің орынбасары Б.Д. Жақсыбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сәтбаев қаласының әкімі А.А. Ыдырысов
КЕЛІСІЛГЕН:
Сәтбаев қалалық
мәслихатының хатшысы Т.И. Хмилярчук
2017 жыл 06 маусым

Об установлении единого тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском сообщении
Постановление акимата города Сатпаев Карагандинской области от 6 июня 2017 года № 18/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 15 июня 2017 года № 4280
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте", акимат города Сатпаев ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить единый тариф в размере 60 (шестьдесят) тенге на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском сообщении для всех маршрутов.
2. Постановление акимата города Сатпаев от 23 ноября 2011 года № 25/01 "Об установлении единого тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском сообщении" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-6-129, опубликовано в № 100 - 101 (1966, 1967) газете "Шарайна" от 16 декабря 2011 года ) признать утратившим силу.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Сатпаев Жаксыбаева Б.Д.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Сатпаев А.А. Идрисов
СОГЛАСОВАНО:
Секретарь Сатпаевского
городского маслихата Т.И. Хмилярчук
06 июня 2017 г.