Сәтбаев қалалық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № 117 "Сәтбаев қаласының Құрмет грамотасымен наградтау туралы ережені бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2017 жылғы 4 желтоқсандағы № 218 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 4488 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 12-3) тармақшасына сәйкес Сәтбаев қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сәтбаев қалалық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № 117 "Сәтбаев қаласының Құрмет грамотасымен наградтау туралы ережені бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4128 болып тіркелген, 2017 жылғы 27 қаңтардағы "Шарайна" № 4 (2245) газетінде және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2017 жылғы 6 ақпанда жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Сәтбаев қаласының Құрмет грамотасымен наградтау туралы ережесінде:
7 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"7. Құрмет грамотасымен наградтауға ұсынысты қала әкімінің аппаратына шараның өтетін күнінен кемінде жеті күнтізбелік күн бұрын меншік нысанына қарамастан мекемелер, ұйымдар, кәсіпорындар, жергілікті өкілді және атқарушы органдар, қоғамдық ұйымдар, шығармашылық бірлестіктер, жергілікті өзін-өзі басқару органдары жолдайды.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы В. Цой
Қалалық мәслихат хатшысы Т. Хмилярчук

О внесении изменения в решение Сатпаевского городского маслихата от 26 декабря 2016 года № 117 "Об утверждении Положения о награждении Почетной грамотой города Сатпаев"
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 4 декабря 2017 года № 218. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 декабря 2017 года № 4488.
В соответствии с подпунктом 12-3) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сатпаевский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сатпаевского городского маслихата от 26 декабря 2016 года № 117 "Об утверждении Положения о награждении Почетной грамотой города Сатпаев" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4128, опубликовано в газете "Шарайна" от 27 января 2017 года № 4 (2245) и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 6 февраля 2017 года) следующее изменение:
в Положении о награждении Почетной грамотой города Сатпаев, утвержденном указанным решением:
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Представление к награждению Почетной грамотой направляется в аппарат акима города не позднее чем за семь календарных дней до дня проведения мероприятий учреждениями, организациями, предприятиями независимо от форм собственности, местными исполнительными и представительными органами, общественными организациями, творческими объединениями, органами местного самоуправления.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии В. Цой
Секретарь городского маслихата Т. Хмилярчук