2018 - 2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы 223 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 4 қаңтарда № 4532 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 30 қарашадағы "2018 – 2020 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2018 – 2020 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 221 185 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 329 153 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 126 187 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 21 443 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 11 744 402 мың теңге;
2) шығындар – 15 545 397 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 324 212 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 324 212 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 324 212 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 06.12.2018 № 334 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2018 жылға арналған қалалық бюджетке кірістерді бөлу нормативтері мынадай мөлшерлерде белгіленсін:
1) жеке табыс салығы бойынша:
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын – 100 пайыз;
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын – 100 пайыз;
төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын – 100 пайыз;
2) әлеуметтік салық бойынша – 100 пайыз.
3. 2018 жылға арналған қалалық бюджет кірістерінің және шығындарының құрамында мынадай трансферттер қарастырылғаны 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін:
1) республикалық және облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 2 008 405 мың теңге сомасында;
2) республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері 6 376 133 мың теңге сомасында;

О городском бюджете на 2018 - 2020 годы
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 26 декабря 2017 года № 223. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 4 января 2018 года № 4532. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Законом Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2018 – 2020 годы" от 30 ноября 2017 года городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2018 – 2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 221 185 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 329 153 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 126 187 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 21 443 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 11 744 402 тысяч тенге;
2) затраты – 15 545 397 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 324 212 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 324 212 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 324 212 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 06.12.2018 № 334 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Установить на 2018 год нормативы распределения доходов в городской бюджет в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу:
с доходов, облагаемых у источника выплаты – 100 процентов;
с доходов, не облагаемых у источника выплаты – 100 процентов;
с доходов, иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты – 100 процентов;
2) по социальному налогу – 100 процентов.
3. Учесть, что в составе доходов и расходов городского бюджета на 2018 год предусмотрены следующие трансферты согласно приложению 4:
1) целевые текущие трансферты из республиканского и областного бюджета в сумме 2 008 405 тысяч тенге;
2) целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета в сумме 6 376 133 тысячи тенге;

3) облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттері 433 421 мың теңге сомасында.
4. 2018 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында облыстық бюджеттен қала бюджетіне берілетін субвенциялардың көлемі 4 126 175 мың теңге сомасында ескерілсін.
5. Жергілікті атқарушы органның 2018 жылға арналған резерві 0 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 18.10.2018 № 319 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

3) целевые трансферты на развитие из областного бюджета в сумме 433 421 тысяча тенге.
4. Учесть в составе поступлений городского бюджета на 2018 год объем субвенций, передаваемых из областного бюджета в бюджет города, в сумме 4 126 175 тысяч тенге.
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2018 год в сумме 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 18.10.2018 № 319 (вводится в действие с 01.01.2018).

6. 2018 жылға арналған бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Қ. Әділбаев
Қалалық мәслихат хатшысы Т. Хмилярчук
Сәтбаев қалалық мәслихатының
2017 жылғы 26 желтоқсандағы
23 сессиясының № 223 шешіміне
1 қосымша
2018 жылға арналған қалалық бюджет

6. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города на 2018 год, согласно приложению 5.
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии К. Адилбаев
Секретарь городского маслихата Т. Хмилярчук
Приложение 1
к решению 23 сессии
Сатпаевского городского маслихата
от 26 декабря 2017 года № 223
Городской бюджет на 2018 год

893
цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға
49 479
материалдық-техникалық базаны нығайтуға және білім беру нысандарына жөндеу жүргізуге
1 319 000
автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекендердің көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуге
500 000
нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығындағы мамандықтар мен дағдылар бойынша жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
57 688
вакцинация бойынша қызметтер көрсету, ветеринариялық препараттарды сақтау және тасымалдауға
72
білім беру ұйымдарында интернет-сайттарды автоматтандырылған мониторингтеу бағдарламасын орнатуға
420
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
23 925
консультанттарды және халықты жұмыспен қамту орталықтарында ассистенттерді енгізуге
4 368
дамуға:
6 809 554
республикалық бюджет есебінен
6 376 133
бұзылу аумағынан тұрғындарды көшіру үшін тұрғын-үй құрылысына
3 715 101
моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
2 661 032
облыстық бюджет есебінен
433 421
бұзылу аумағынан тұрғындарды көшіру үшін тұрғын-үй құрылысына
101 801
моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
331 620
Сәтбаев қалалық мәслихатының
2017 жылғы 26 желтоқсандағы
23 сессиясының № 223 шешіміне
5 қосымша
2018 жылға арналған қалалық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
04
Бiлiм беру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
003
Жалпы білім беру

893
на создание цифровой образовательной инфраструктуры
49479
на содержание, укрепление материально-технической базы и проведение ремонтов объектов образования
1319000
на проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
500000
на краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям и навыкам, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
57688
на оказание услуг по вакцинации, транспортировке и хранению ветеринарных препаратов
72
на установку программы автоматизированного мониторинга интернет-сайтов в организациях образования
420
на выплату государственной адресной социальной помощи
23925
на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
4368
на развитие:
6 809 554
за счет республиканского бюджета
6 376 133
на строительство жилых домов для переселения жителей из зон обрушения
3 715 101
на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
2 661 032
за счет областного бюджета
433 421
на строительство жилых домов для переселения жителей из зон обрушения
101 801
на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
331 620
Приложение 5
к решению 23 сессии
Сатпаевского городского маслихата
от 26 декабря 2017 года № 223
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2018 год
Функция
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
04
Образование
464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение