"Объектілік масштабтағы техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Саран қаласы әкімінің 2017 жылғы 3 ақпандағы № 01 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Саран қаласының әкімінің 2017 жылғы 7 қарашадағы № 03 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 20 қарашада № 4447 болып тіркелді
Негізгі конструкциялардың жұмысқа жарамдылық мәртебесіне қатысты ғылыми-зерттеу, сараптау және жобалау-іздестіру Қазақстандық қайта жаңарту және даму көп салалы институтымен берілген 2017 жылғы 31 наурыздағы техникалық қорытындының негізінде және Қазақстан Республикасының "Азаматтық қорғау туралы" 2014 жылғы 11 сәуірдегі, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңдарына сәйкес, Саран қаласының әкімі ШЕШТІ:
1. "Объектілік масштабтағы техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Саран қаласы әкімінің 2017 жылғы 3 ақпандағы № 01 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4147 тіркелген, "Саран газеті" қалалық газетінде 2017 жылғы 24 ақпандағы № 8 (889), 2017 жылғы 21 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оны алғашқы ресми жариялаған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Саран қаласының әкімі Е. Темирханов

О признании утратившим силу решения акима города Сарани от 3 февраля 2017 года № 01 "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера объектового масштаба"
Решение акима города Сарани Карагандинской области от 7 ноября 2017 года № 03. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 ноября 2017 года № 4447
На основании технического заключения, выданного научно-исследовательским, экспертным и проектно-изыскательским Казахстанским многопрофильным институтом реконструкции и развития от 31 марта 2017 года касательно статуса основных конструкций как работоспособные и в соответствие с Законами Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, аким города Сарани РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима города Сарани от 3 февраля 2017 года № 01 "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера объектового масштаба" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4147, опубликованное в городской газете "Саран газеті" 24 февраля 2017 года № 8 (889), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 21 февраля 2017 года).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Сарани Е. Темирханов