2018 жылға арналған Саран қаласы бойынша мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-аналар төлемінің мөлшерін бекіту туралы
Қарағанды облысы Саран қаласының әкімдігінің 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 50/05 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 19 қаңтарда № 4588 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабы 4 тармағының 8-1) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31, 37-баптарына, сәйкес, Саран қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2018 год по городу Сарани
Постановление акимата города Сарани Карагандинской области от 28 декабря 2017 года № 50/05. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 19 января 2018 года № 4588. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Сарани ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Жергілікті бюджет қаражаты есебінен қаржыландырылатын, 2018 жылға арналған Саран қаласы бойынша мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-аналар төлемінің мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Саран қаласы әкімінің орынбасары Е.С. Оспановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оны алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Саран қаласының әкімі Е. Темирханов
Саран қаласы әкімдігінің

1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы в дошкольных организациях образования города Сарани на 2018 год, финансируемых за счет средств местного бюджета согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Сарани Оспанова Е.С.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Сарани Е. Темирханов
Приложение
к постановлению акимата
города Сарани

2017 жылғы "28" желтоқсаны
№ 50/05 қаулысына
қосымша
Жергілікті бюджет есебінен қаржыландырылатын, 2018 жылға арналған Саран қаласы бойынша мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-аналар төлемінің мөлшерін бекіту туралы
№ р/р
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік - аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарындағы ата-ананың бір айдағы ақы төлеу мөлшері 3 жасқа дейін (теңге)

от "28" декабря 2017 года
№ 50/05
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы в дошкольных организациях образования города Сарани на 2018 год, финансируемых за счет средств местного бюджета
№ п/п
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц до 3-х лет (тенге)

Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарындағы ата-ананың бір айдағы ақы төлеу мөлшері 3 жастан 7 жасқа дейін (теңге)
1
Саран қаласы
"Саран қаласы әкімдігінің "Саран қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Колокольчик" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
205
8900
10200
2
Саран қаласы
"Саран қаласы әкімдігінің "Саран қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Малыш" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
127
8900
10200
3
Саран қаласы
"Саран қаласы әкімдігінің "Саран қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Березка" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
105
8900
10200
4
Саран қаласы
"Саран қаласы әкімдігінің "Саран қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Колобок" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
120
8900
10200
5
Ақтас кенті
"Саран қаласы әкімдігінің "Саран қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Аленушка" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
115
8900
10200
6
Саран қаласы
"Саран қаласы әкімдігінің "Саран қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Балғын" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
280
8900
10200
7
Саран қаласы
"Саран қаласы әкімдігінің "Саран қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сәуле" бөбекжайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
333
8900
10200
8
Саран қаласы
"Бақыт" балалар бақшасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
305
8900
10200
9
Ақтас кенті
"Саран қаласы әкімдігінің, "Саран қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің № 16 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күнмен болатын мектепке дейінгі шағын орталық
75
9000
10
Саран қаласы
"Саран қаласы әкімдігінің, "Саран қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің № 7 жалпы білім беретін мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы толық күнмен болатын мектепке дейінгі шағын орталық
14
9000
11
Ақтас кенті
Толық күнмен болатын мектепке дейінгі шағын орталық "РЫСТЫ GROUP" жеке кәсіпкерлігі
75
10200

Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц с 3-х до 7 лет (тенге)
1
город Сарань
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Колокольчик" акимата города Сарани, государственного учреждения "Отдел образования города Сарани"
205
8900
10200
2
город Сарань
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Малыш" акимата города Сарани, государственного учреждения "Отдел образования города Сарани"
127
8900
10200
3
город Сарань
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Березка" акимата города Сарани, государственного учреждения "Отдел образования города Сарани"
105
8900
10200
4
город Сарань
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Колобок" акимата города Сарани, государственного учреждения "Отдел образования города Сарани"
120
8900
10200
5
поселок Актас
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Аленушка" акимата города Сарани, государственного учреждения "Отдел образования города Сарани"
115
8900
10200
6
город Сарань
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Балғын" акимата города Сарани, государственного учреждения "Отдел образования города Сарани"
280
8900
10200
7
город Сарань
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Сәуле" акимата города Сарани, государственного учреждения "Отдел образования города Сарани"
333
8900
10200
8
город Сарань
Товарищество с ограниченной ответственностью "Детский сад Бахыт"
305
8900
10200
9
поселок Актас
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Общеобразовательная школа № 16 акимата города Сарани государственного учреждения "Отдел образования города Сарани"
75
9000
10
город Сарань
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Общеобразовательная школа-интернат № 7 акимата города Сарани государственного учреждения "Отдел образования города Сарани"
14
9000
11
поселок Актас
Индивидуальный предприниматель "РЫСТЫ GROUP" Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания
75
10200