Шахтинск қаласы әкімінің 2017 жылғы 17 қаңтардағы № 1 "Техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қаласының әкімінің 2017 жылғы 7 наурыздағы № 2 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 наурызда № 4190 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Шахтинск қаласының әкімі ШЕШТІ:
1. Қала әкімінің 2017 жылғы 17 қаңтардағы № 1 "Техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" (2017 жылғы 17 қаңтарда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4113 тіркелген, 2017 жылғы 20 қаңтардағы № 3 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі С. Аймаков

О признании утратившим силу решения акима города Шахтинска от 17 января 2017 года № 1 "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера"
Решение акима города Шахтинска Карагандинской области от 7 марта 2017 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 28 марта 2017 года № 4190
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким города Шахтинска РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима города от 17 января 2017 года №1 "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 17 января 2017 года № 4113, опубликованное в газете "Шахтинский вестник" от 20 января 2017 года № 3).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города С. Аймаков