Шахтинск қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2017 жылғы 11 қазандағы VI шақырылған ХVII сессиясының № 1446/17 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 24 қазанда № 4412 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Күші жойылды деп танылсын:
1) Шахтинск қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы XXXII сессиясының № 1095/32 "Шахтинск қалалық мәслихатының 2014 жылғы 14 сәуірдегі XXVI сессиясының № 1010/26 "Шахтинск қалалық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2942 болып тіркелген, 2015 жылғы 29 қаңтардағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, "Шахтинский вестник" газетінде 2015 жылғы 20 ақпандағы № 7 жарияланған) шешімі;
2) Шахтинск қалалық мәслихатының 2016 жылғы 5 мамырдағы IІ сессиясының № 1293/2 "Шахтинск қалалық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" (Нормативтік актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3845 болып тіркелген, 2016 жылғы 16 маусымдағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, "Шахтинский вестник" газетінде 2016 жылғы 17 маусымдағы № 24 жарияланған) шешімі.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Горячев
Мәслихат хатшысы Ж. Мамерханова

О признании утратившими силу некоторых решений Шахтинского городского маслихата
Решение ХVII сессии VI созыва Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 11 октября 2017 года № 1446/17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 24 октября 2017 года № 4412
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" от 6 апреля 2016 года, городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу:
1) решение XXXII сессии Шахтинского городского маслихата от 23 декабря 2014 года № 1095/32 "О внесении изменений в решение XXVI сессии Шахтинского городского маслихата от 14 апреля 2014 года № 1010/26 "Об утверждении Регламента Шахтинского городского маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных актов за № 2942, опубликовано в информационно - правовой системе "Әділет" от 29 января 2015 года, в газете "Шахтинский вестник" № 7 от 20 февраля 2015 года);
2) решение II сессии Шахтинского городского маслихата от 5 мая 2016 года № 1293/2 "Об утверждении Регламента Шахтинского городского маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных актов за № 3845, опубликовано в информационно - правовой системе "Әділет" от 16 июня 2016 года, в газете "Шахтинский вестник" № 24 от 17 июня 2016 года).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Горячев
Секретарь маслихата Ж. Мамерханова