Қарағанды облысы Абай ауданы Қарабас кентінің шекарасын (шегін) белгілеу туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының әкімдігінің 2017 жылғы 23 ақпандағы № 07/02 бірлескен қаулысы және Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 2017 жылғы 23 ақпандағы № 13/137 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 наурызда № 4181 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 108 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік - аумақтық құрылысы туралы" Заңының 12 бабының 3 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6, 31 баптарына сәйкес, Абай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осы бірлескен қаулының және шешімнің қосымшасына сәйкес, Абай және Бұқар-Жырау аудандары арасындағы шекараны өзгерту жөніндегі шаруашылықаралық жерге орналастыру жобасына сәйкес Қарағанды облысы Абай ауданы Қарабас кентінің шекарасы (шегі) белгіленсін.
2. "Абай ауданының жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі жер-есеп құжаттамасына тиісті өзгерістерді енгізсін.
3. Осы бірлескен аудан әкімдігінің қаулысы мен аудандық мәслихат шешімінің орындалуын бақылау Абай ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына және Абай аудандық мәслихатының экономика, тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы және аграрлық мәселелер жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы бірлескен қаулы және шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң кейін қолданысқа енгізіледі.
Абай ауданының әкімі С. Шайдаров
Сессия төрағасы Р. Мұсағалиев
Абай аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Цай
Бірлескен Абай ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 23 ақпандағы
№ 07/02 қаулысымен
Абай аудандық маслихатының
2017 жылғы 23 ақпандағы
13 кезектен тыс сессиясының
№ 13/137 шешіміне қосымша
Қарағанды облысы Абай ауданы Қарабас кентінің шекарасы (шегі)
Жер экспликациясы
Атауы
Барлық жер, га
Барлық ауыл шаруашы лығының алқаптары, га
Соның ішінде
Басқа жерлер, га
Егістік, га
Жайылым, га
барлығы
оның ішінде суармалы егістік
барлығы
оның ішінде ТЖ жайылым
Қарағанды облысы Абай ауданының Қарабас кенті

Об установлении границы (черты) поселка Карабас Абайского района Карагандинской области
Совместное постановление акимата Абайского района Карагандинской области от 23 февраля 2017 года № 07/02 и решение Абайского районного маслихата Карагандинской области от 23 февраля 2017 года № 13/137. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 17 марта 2017 года № 4181
В соответствии со статьей 108 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, пунктом 3 статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьями 6, 31 Закона Республики Казахстан" от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Абайского района ПОСТАНОВИЛ и Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить границу (черту) поселка Карабас Абайского района Карагандинской области в соответствии с проектом межхозяйственного землеустройства по изменению границы между Абайским и Бухар-Жырауским районами, согласно приложению к настоящему совместному постановлению и решению.
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства Абайского района" внести соответствующие изменения в земельно-учетную документацию.
3. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления акимата и решения маслихата возложить на курирующего заместителя акима Абайского района и постоянную комиссию по экономике, жилищно-коммунальному хозяйству и аграрным вопросам Абайского районного маслихата.
4. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Абайского района С. Шайдаров
Председатель сессии Р. Мусагалиев
Секретарь Абайского
районного маслихата
Б. Цай
Приложение к совместному
постановлению акимата
Абайского района от 23 февраля
2017 года № 07/02 и решению
13 внеочередной сессии
Абайского районного маслихата
от 23 февраля 2017 года № 13/137
Граница (черта) поселка Карабас Абайского района Карагандинской области
Экспликация земель
Наименование
Всего земель, га
Всего сельско-хозяйст венных угодий, га
В том числе
Прочие земли, га
Пашня, га
Пастбища, га
всего
из них пашня орошаемая
всего
из них пастбища КУ
Поселок Карабас Абайского района Карагандинской области