Абай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы 12 сессиясының № 12/107 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 маусымдағы 18 сессиясының № 18/189 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 3 шілдеде № 4291 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Абай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы 12 сессиясының № 12/107 "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4081 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2017 жылы 25 қаңтарда және 2017 жылғы 14 қаңтардағы № 2 (4156) "Абай-Ақиқат" аудандық газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1–тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2017–2019 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 761 079 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 008 259 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13 192 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 27 377 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 5 712 251 мың теңге;
2) шығындар – 7 822 808 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 494 826 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 505 929 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 11 103 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 556 555 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 556 555 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 505 929 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 11 103 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 61 729 мың теңге.";
көрсетілген шешімге 1, 7 қосымшалар осы шешімге 1, 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Қ. Әлдебергенова
Абай аудандық
мәслихаттың хатшысы Б. Цай
Абай аудандық мәслихатының
18 сессиясының
2017 жылғы 28 маусымдағы
№ 18/189 шешіміне
1 қосымша
Абай аудандық мәслихатының
12 сессиясының
2016 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 12/107 шешіміне
1 қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
І. Кірістер

О внесении изменений в решение 12 сессии Абайского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 12/107 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение 18 сессии Абайского районного маслихата Карагандинской области от 28 июня 2017 года № 18/189. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 3 июля 2017 года № 4291. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 12 сессии Абайского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 12/107 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4081, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 25 января 2017 года и в районной газете "Абай-Ақиқат" от 14 января 2017 года № 2 (4156)) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы - 7 761 079 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 2 008 259 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 13 192 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 27 377 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 5 712 251 тысяч тенге;
2) затраты - 7 822 808 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 494 826 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 505 929 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 11 103 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 556 555 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 556 555 тысяч тенге:
поступление займов – 505 929 тысяч тенге;
погашение займов – 11 103 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 61 729 тысяч тенге.";
приложения 1, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии К. Альдебергенова
Секретарь Абайского
районного маслихата Б. Цай
Приложение 1
к решению 18 сессии
Абайского районного маслихата
от 28 июня 2017 года № 18/189
Приложение 1
к решению 12 сессии
Абайского районного маслихата
от 22 декабря 2016 года № 12/107
Районный бюджет на 2017 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
І. Доходы

22 823
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік активтер мен сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 931
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
356
005
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
12 536
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттік қызметтер
102 862
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
26 401
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 951
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
450
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
21 344
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 344
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
43 617
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 755
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
21 862
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
11 500
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 350
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150
02
Қорғаныс
16 162
1
Әскери мұқтаждар
7 943
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
7 943
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
7 943
2
Төтенше жағдайлар жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
8 219
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
8 219
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
7 440
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
779
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
13 847
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
13 847
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

22 823
001
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных активов и закупок на местном уровне
9 931
003
Капитальные расходы государственного органа
356
005
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
12 536
9
Прочие государственные услуги общего характера
102 862
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
26 401
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
25 951
015
Капитальные расходы государственного органа
450
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
21 344
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
21 344
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
43 617
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
21 755
013
Капитальные расходы государственного органа
21 862
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
11 500
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
11 350
003
Капитальные расходы государственного органа
150
02
Оборона
16 162
1
Военные нужды
7 943
122
Аппарат акима района (города областного значения)
7 943
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
7 943
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
8 219
122
Аппарат акима района (города областного значения)
8 219
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
7 440
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
779
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
13 847
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
13 847
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)