2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 2017 жылғы 14 желтоқсандағы 23 сессиясының № 23/236 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 29 желтоқсанда № 4525 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2018–2020 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 555 867 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 155 954 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 16 921 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 75 713 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 6 307 279 мың теңге;
2) шығындар – 8 624 614 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – алу 13 355 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 62 924 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 76 279 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 55 392 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 55 392 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 62 924 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 77 273 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 69 741 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 29.11.2018 № 38/418 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Аудандық бюджет түсімдерінің құрамында 2018 жылға арналған жоғары тұрған бюджеттерден берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
3. 2018 жылға арналған аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қалалар, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін субвенциялардың мөлшері 489 080 мың теңге сомасында қарастырылсын, оның ішінде:
Абай қаласы – 340 008 мың теңге;
Топар кенті – 91 585 мың теңге;
Южный кенті – 17 226 мың теңге;
Қарабас кенті – 19 980 мың теңге;
Дубовка ауылдық округі – 20 281 мың теңге.
4. Аудандық бюджет шығыстарының құрамында 2018 жылға арналған аудандық маңызы бар қалалар, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер бюджеттеріне аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер 5 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Аудандық маңызы бар қалалар, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін көрсетілген нысаналы трансферттер сомаларын бөлу Абай ауданы әкімдігі қаулысының негізінде анықталады.

О районном бюджете на 2018-2020 годы
Решение 23 сессии Абайского районного маслихата Карагандинской области от 14 декабря 2017 года № 23/236. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 декабря 2017 года № 4525. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 555 867 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 155 954 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 16 921 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 75 713 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 307 279 тысяч тенге;
2) затраты – 8 624 614 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – минус 13 355 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 62 924 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 76 279 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 55 392 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 55 392 тысяч тенге:
поступление займов – 62 924 тысяч тенге;
погашение займов – 77 273 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 69 741 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Абайского районного маслихата Карагандинской области от 29.11.2018 № 39/418 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Учесть в составе поступлений районного бюджета на 2018 год целевые трансферты и бюджетные кредиты из вышестоящих бюджетов согласно приложению 4.
3. Предусмотреть в районном бюджете на 2018 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты городов районного значения, сел, поселков, сельских округов, в сумме 489 080 тысяч тенге, в том числе:
городу Абай – 340 008 тысяч тенге;
поселку Топар – 91 585 тысяч тенге;
поселку Южный – 17 226 тысяч тенге;
поселку Карабас – 19 980 тысяч тенге;
Дубовскому сельскому округу – 20 281 тысяч тенге.
4. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2018 год предусмотрены целевые трансферты бюджетам городов районного значения, сел, поселков, сельских округов из районного бюджета согласно приложению 5.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов бюджетам городов районного значения, сел, поселков, сельских округов определяется на основании постановления акимата Абайского района.

5. 2018 жылға аудандық бюджеттен қаржыландырылатын, ауылдық жерлерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы азаматтық қызметшілеріне, қалалық жағдайда қызметтің осы түрлерімен айналысатын азаматтық қызметшілердің жалақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда кемінде жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылары мен тарифтік мөлшерлемелер белгіленсін.

5. Установить на 2018 год гражданским служащим в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в сельской местности, финансируемых из районного бюджета, повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

6. Абай ауданы әкімдігінің 2018 жылға арналған резерві 20 000 мың теңге сомасында бекітілсін.
7. 2018 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараттары бойынша шығындар 7 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттердің аудандық маңызы бар қалалар, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер арасында бөлінуі 8 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

6. Утвердить резерв акимата Абайского района на 2018 год в сумме 20 000 тысяч тенге.
7. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2018 год согласно приложению 6.
8. Утвердить в районном бюджете на 2018 год затраты по аппаратам акима города районного значения, села, поселка, сельского округа согласно приложению 7.
9. Утвердить в районном бюджете на 2018 год распределение трансфертов органам местного самоуправления между городами районного значения, селами, поселками, сельскими округами согласно приложению 8.

158 503
2
Қаржылық қызмет
20 361
489
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік активтер және сатып алу бөлімі
20 361
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік активтер мен сатып алуды басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 820
005
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
8 541
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттік қызметтер
87 644
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
31 461
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 461
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
21 420
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 420
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
22 932
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 932
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
11 831
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 831
02
Қорғаныс
9 732
1
Әскери мұқтаждар
8 315
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
8 315
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
8 315
2
Төтенше жағдайлар жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
1 417
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1 417
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
638
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
779
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
4 865
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
4 865
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
4 865
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
4 865
04
Білім беру

158 503
2
Финансовая деятельность
20 361
489
Отдел государственных активов и закупок района (города областного значения)
20 361
001
Услуги по реализации государственной политики в области управления государственных активов и закупок на местном уровне
11 820
005
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
8 541
9
Прочие государственные услуги общего характера
87 644
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
31 461
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
31 461
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
21 420
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
21 420
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
22 932
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
22 932
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
11 831
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
11 831
02
Оборона
9 732
1
Военные нужды
8 315
122
Аппарат акима района (города областного значения)
8 315
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
8 315
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
1 417
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1 417
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
638
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
779
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
4 865
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
4 865
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
4 865
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
4 865
04
Образование

14 124
Жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс бойынша кеңесшілер және ассистенттерді ендіруге
8 118
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
11 251
Жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге
122 185
Ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге
4 781
Тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге және негізгі қызметкерлердің оқу кезенінде орнын алмастырғаны үшін үстемеақы
4 729
Облыстық бюджеттен
248 577
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасының шеңберінде еңбек нарығында талап етілген кәсіп және дағды бойынша жұмысшы кадрларын қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
22 392
Жұмыспен қамту орталықтарында тартымды еңбек төлемі жүйелерін ендіруге
0
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеуге
20 506
Цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға
33 046
Білім объектілерінің материалдық - техникалық базасын нығайтуға, ұстауға және жөндеу жұмыстарын жүргізуге
72 000
Облыс мектептерінің кең жолақты қатынау интернетке қосуға
413
Білім беру ұйымдарында интернет-сайттардың автоматтандырылған мониторинг бағдарламаларын орнатуға
672
Аудандық маңызы бар автокөлік жолдарына (қала көшелеріне) және елді мекен көшелеріне орта жөндеу жұмыстарын жүргізуге
83 796
Аудандық маңызы бар автокөлік жолдарына (қала көшелеріне) және елді мекен көшелеріне ағымдағы жөндеу жұмыстарын жүргізуге
8 204
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізуге
398
Қауіпті жұқпалы ауруы бар, ауылшаруашылық ауру малдарына санитарлық жою жүргізуге құнын иелеріне өтеуге
6 782
Вакцинация, ветеринариялық дәрі-дәрмектерді тасымалдау және сақтау бойынша қызметтер көрсетуге
368
Нысаналы даму трансферттері
1 946 448
Республикалық бюджеттен берелетін нысаналы даму трансферттері
1 546 531
Су құбыры жүйелерін қайта құруға
310 556
Кәріз тазалау жүйелерін, кәріз тазалау құрылғыларын, кәріз насос станцияларын қайта құруға
800 000
Су құбыры жүйелерінің құрылысына
326 671
Тұрғын-үй объектілерінің құрылысына
109 304
Облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттер
399 917
Су құбыры жүйелерін қайта құруға

14 124
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
8 118
На выплату государственной адресной социальной помощи
11 251
На доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов
122 185
На доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
4 781
На доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
4 729
Из областного бюджета
248 577
На краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям и навыкам, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
22 392
На внедрение привлекательной системы оплаты труда в центрах занятости населения
0
На ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
20 506
На создание цифровой образовательной инфраструктуры
33 046
На содержание, укрепление материально-технической базы и проведение ремонтов объектов образования
72 000
На подключение школ области к широкополосному доступу интернета
413
На установку программы автоматизированного мониторинга интернет-сайтов в организациях образования
672
На проведение среднего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
83 796
На проведение текущего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
8 204
На проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
398
На возмещение владельцам стоимости на проведение санитарного убоя, больных сельскохозяйственных животных, особо опасными инфекционными заболеваниями
6 782
На оказание услуг по вакцинации, транспортировке и хранению ветеринарных препаратов
368
Целевые трансферты на развитие
1 946 448
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета
1 546 531
На реконструкцию водопроводных сетей
310 556
На реконструкцию канализационных очистных сетей, канализационных очистных сооружений, канализационных насосных станций
800 000
На строительство водопроводных сетей
326 671
На строительство жилого объекта
109 304
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета
399 917
На реконструкцию водопроводных сетей

77 640
Су құбыры жүйелерінің құрылысына
44 168
Тұрғын-үй объектілерінің құрылысына
16 762
Cпорт объектілерін дамытуға
238 037
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға
23 310
Республикалық бюджеттен берілетін бюджеттік кредиттер
62 924
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттер
62 924
Абай аудандық мәслихатының
23 сессиясының
2017 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 23/236 шешіміне
5-қосымша
2018 жылға арналған аудандық маңызы бар қалаларлар, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер бюджеттеріне аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 29.11.2018 № 38/418 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы
203 969
оның ішінде:
Трансферттер
203 969
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстарына
0
Аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыруға
20 908
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
1 774
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге
0
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға
80 385
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
95 811
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға ауылдық елді мекендерді жайластыруды шешуге арналған іс-шараларды іске асыруға
5 091
Абай аудандық мәслихатының
23 сессиясының
2017 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 23/236 шешіміне
6 қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
04
Білім беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
003
Жалпы білім беру
Абай аудандық мәслихатының
23 сессиясының
2017 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 23/236 шешіміне
7-қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округтерінің әкімі аппараттары бойынша шығындар
Ескерту. 7-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 29.11.2018 № 38/418 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісінің атауы
Барлығы
Бағдарламаның атауы
123001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
123022 "Мемлекет тік органның күрделі шығыстары"

77 640
На строительство водопроводных сетей
44 168
На строительство жилого объекта
16 762
На развитие объектов спорта
238 037
На проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
23 310
Бюджетные кредиты из республиканского бюджета
62 924
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
62 924
Приложение 5
к решению 23 сессии
Абайского районного маслихата
от 14 декабря 2017 года № 23/236
Целевые трансферты бюджетам городов районного значения, сел, поселков, сельских округов из районного бюджета на 2018 год
Сноска. Приложение 5 – в редакции решения Абайского районного маслихата Карагандинской области от 29.11.2018 № 39/418 (вводится в действие с 01.01.2018).
Наименование
Сумма (тыс. тенге)
1
2
Итого
203 969
в том числе:
Трансферты
203 969
На капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
0
На организацию сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, села, поселка, сельского округа
20 908
На освещение улиц в населенных пунктах
1 774
На обеспечение санитарии населенных пунктов
0
На благоустройство и озеленение населенных пунктов
80 385
На обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
95 811
На реализацию мероприятий для решения вопросов обустройства населенных пунктов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
5 091
Приложение 6
к решению 23 сессии
Абайского районного маслихата
от 14 декабря 2017 года № 23/236
Перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2018 год
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
Приложение 7
к решению 23 сессии
Абайского районного маслихата
от 14 декабря 2017 года № 23/236
Затраты по аппаратам акима города районного значения, поселка, села, сельского округа на 2018 год
Сноска. Приложение 7 – в редакции решения Абайского районного маслихата Карагандинской области от 29.11.2018 № 39/418 (вводится в действие с 01.01.2018).
Наименование администратора бюджетных программ
Всего
Наименование программы
123001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
123022 "Капитальные расходы государственного органа"