Ақбастау ауылындағы көшелердің атауын қайта атау туралы
Қарағанды облысы Абай ауданы Ақбастау ауылдық округінің әкімінің 2017 жылғы 16 мамырдағы № 3 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 5 маусымда № 4269 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 7 және 14 бабының 4 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2 тармағы негізінде және тұрғындардың пікірлерін ескере отырып ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облысы, Абай ауданы, Ақбастау ауылындағы көшелер келесідей:
1) Садовая көшесін Бәйтерек көшесіне;
2) Школьная көшесін Болашақ көшесіне;
3) Балхашская көшесін Сарыарқа көшесіне;
4) Ленина және Центральная көшелері біріктіріліп Тәуелсіздік көшесіне;
5) Карл Маркс көшесін Бірлік көшесіне;
6) Калинино көшесін Ақниет көшесіне;
7) Дзержинская көшесін Өрлеу көшесіне;
8) Чкалова көшесін Даму көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім Б.М. Оразбеков

О переименовании улиц в селе Акбастау
Решение акима Акбастауского сельского округа Абайского района Карагандинской области от 16 мая 2017 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 5 июня 2017 года № 4269
На основании подпункта 4 статьи 7, 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пункта 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и с учетом мнения населения РЕШИЛ:
1. Переименовать в селе Акбастау, Абайского района, Карагандинской области следующие улицы:
1) улицу Садовая на улицу Бәйтерек;
2) улицу Школьная на улицу Болашақ;
3) улицу Балхашская на улицу Сарыарқа;
4) улицу Ленина и Центральную объеденить в улицу Тәуелсіздік;
5) улицу Карла Маркса на улицу Бірлік;
6) улицу Калинино на улицу Ақниет;
7) улицу Дзержинского на улицу Өрлеу;
8) улицу Чкалова на улицу Даму.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Оразбеков Б.М.