"Қазақстан Республикасының Парламент Мәжілісіне және мәслихаттар депутаттығына сайлау кезеңінде үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын, сайлаушылармен кездесу үшін үй - жайларды анықтау туралы" Жаңаарқа ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 22 қарашадағы № 323 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жаңаарқа ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 27 ақпандағы № 14/03 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 наурызда № 4188 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28 бабы 4, 6 тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Жаңаарқа ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жаңаарқа ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 22 қарашадағы № 323 "Қазақстан Республикасының Парламент Мәжілісіне және мәслихаттар депутаттығына сайлау кезеңінде үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын, сайлаушылармен кездесу үшін үй - жайларды анықтау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8-12-118 нөмерімен тіркелді, 2011 жылғы 24 желтоқсандағы № 56-57 (9475) "Жаңаарқа" газетінде жарияланған) қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1, 2 қосымшалары осы қаулының 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Алмас Қазбекұлы Әбдіғожинге жүктелсін.
3. Осы қаулы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ғ.Омаров
Жаңаарқа ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 27 ақпандағы
№ 14/03 қаулысына
1 қосымша
Жаңаарқа ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 22 қарашадағы
№ 323 қаулысына
1 қосымша
Жаңаарқа ауданы бойынша кандидаттарға сайлаушылармен кездесуге арналған үй – жайлардың мекенжайлары
Елді мекенінің атауы
Үй-жайлардың мекенжайы
Жалпы орны
1.
Атасу кенті
"Бименде Амалбеков атындағы жалпы орта білім беретін мектебі базасындағы Тірек мектебі (ресурстық орталық)" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы, А.Оспанова көшесі, 43
80 орын
2.
Қызылжар кенті
"Қызылжар жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы, 40 лет Победы көшесі, 1
40 орын
3.
Айнабулақ ауылы
Мәдениет үйінің акт залы, Достық көшесі, 7
50 орын
4.
Ақтау ауылы
Мәдениет үйінің акт залы, Жеңіс көшесі, 65
150 орын
5.
Ынтымақ ауылы
Мәдениет үйінің акт залы, Саябақ көшесі, 15
120 орын
6.
Орынбай ауылы
Мәдениет үйінің акт залы, Мектеп көшесі 7
150 орын
7.
Ералиев ауылы
Мәдениет үйінің акт залы, Мектеп көшесі, 160
150 орын
8.
Атасу ауылы
Мәдениет үйінің акт залы, Достық көшесі, 1
110 орын
9.
Талдыбұлақ ауылы
Мәдениет үйінің акт залы, Бейбітшілік көшесі, 39
60 орын
10.
Бидайық ауылы
"Бидайық жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы, Орталық көшесі, 6
40 орын
11.
Қараағаш ауылы
Мәдениет үйінің акт залы, Төлебай сал көшесі, 1
160 орын
12.
Түгіскен ауылы
Мәдениет үйінің көрермендер залы, Ы.Жумабеков атындағы көшесі, 49
150 орын
13.
М.Жұмажанов ауылы
Мәдениет үйінің акт залы, Тәуелсіздік көшесі, 1а
120 орын
14.
Ақтасты ауылы
Мәдениет үйінің акт залы, Бейбітшілік көшесі, 13
35 орын
15.
Ақтубек ауылы
Мәдениет үйінің акт залы, Байтерек көшесі, 1
120 орын
Жаңаарқа ауданы әкімдігінің

О внесении изменений в постановление акимата Жанааркинского района от 22 ноября 2011 года № 323 "Об определении помещений для встреч с избирателями, мест размещения печатных агитационных материалов на период выборов депутатов Мажилиса Парламента и маслихатов Республики Казахстан"
Постановление акимата Жанааркинского района Карагандинской области от 27 февраля 2017 года № 14/03. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 27 марта 2017 года № 4188
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Жанааркинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести изменения в постановление акимата Жанааркинского района от 22 ноября 2011 года № 323 "Об определении помещений для встреч с избирателями, мест размещения печатных агитационных материалов на период выборов депутатов Мажилиса Парламента и маслихатов Республики Казахстан"(зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-12-118, опубликовано в газете "Жаңаарқа" от 24 декабря 2011 года № 56-57 (9475)) следующие изменения:
приложение 1, 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложений 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Абдигожина Алмаса Казбековича.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его официального опубликования.
Аким района Г.Омаров
Приложение 1
к постановлению акимата
Жанааркинского района
от 27февраля 2017 года
№ 14/03
Приложение 1
к постановлению акимата
Жанааркинского района
от 22 ноября 2011 года
№ 323
Адреса помещений для встреч кандидатов с избирателями по Жанааркинскому району
Наименование населенного пункта
Адреса помещений
Общая площадь
1.
поселок Атасу
Актовый зал коммунального государственного учреждения "Опорная школа (ресурсный центр) на базе "Общеобразовательной школы имени Бименде Амалбекова", улица А.Оспанова, 43
80 мест
2.
поселок Кызылжар
Актовый зал коммунального государственного учреждения "Кызылжарская общеобразовательная школа", улица 40 летия Победы, 1
40 мест
3.
село Айнабулак
Актовый зал дома культуры, улица Достык, 7
50 мест
4.
село Ақтау
Актовый зал дома культуры, улица Жеңіс, 65
150 мест
5.
село Интумак
Актовый зал дома культуры, улица Саябак, 15
120 мест
6.
село Орынбай
Актовый зал дома культуры, улица Мектеп, 7
150 мест
7.
село Ералиево
Актовый зал дома культуры, улица Мектеп, 160
150 мест
8.
село Атасу
Актовый зал дома культуры, улица Достык, 1
110 мест
9.
село Талдыбулақ
Актовый зал дома культуры, улица Бейбітшілік, 39
60 мест
10.
село Бидайык
Актовый зал коммунального государственного учреждения "Бидаикская общеобразовательня школа", улица Орталық, 6
40 мест
11.
село Караагаш
Актовый зал дома культуры, улица Толебай сал, 1
160 мест
12.
село Тугускен
Зрительный зал дома культуры, улица имени Ы. Жумабекова, 49
150 мест
13.
село М.Жумажанов
Актовый зал дома культуры, улица Тәуелсіздік, 1а
120 мест
14.
село Актасты
Актовый зал дома культуры, улица Бейбітшілік, 13
35 мест
15.
село Актубек
Актовый зал дома культуры, улица Байтерек, 1
120 мест
Приложение 2
к постановлению акимата
Жанааркинского района