Көшелерді қайта атау туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданы Құланөтпес ауылының әкімінің 2017 жылғы 11 қазандағы № 1 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 20 қазанда № 4402 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңына және Қарағанды облыстық ономастика комиссиясының 2017 жылғы 4 шілдедегі қорытындысына сәйкес, Нұра ауданы Құланөтпес ауылының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нұра ауданы Құланөтпес ауылының көшелері:
1) 40 лет победы көшесі Жеңіс көшесіне;
2) Набережная көшесі Атамекен көшесіне;
3) Студенческая көшесі Тәуелсіздік көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауыл әкімі У. Сарсенбаев

О переименовании улиц
Решение акима села Куланотпес Нуринского района Карагандинской области от 11 октября 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 октября 2017 года № 4402
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Законом Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года и заключением Карагандинской областной ономастической комиссии от 4 июля 2017 года аким села Куланотпес Нуринского района РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Куланотпес Нуринского района:
1) улицу 40 лет победы в улицу Жеңіс;
2) улицу Набережная в улицу Атамекен;
3) улицу Студенческая в улицу Тәуелсіздік.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким села У. Сарсенбаев