Көшелерді қайта атау туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданы Ахмет ауылының әкімінің 2017 жылғы 26 қазандағы № 3 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 3 қарашада № 4433 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңына және Қарағанды облыстық ономастика комиссиясының 2017 жылғы 4 шілдедегі қорытындысына сәйкес, Нұра ауданы Ахмет ауылының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нұра ауданы Ахмет ауылының көшелері:
1) Гагарин көшесі Ғарышкерлер көшесіне;
2) Лермонтов көшесі Достық көшесіне;
3) Механизатор көшесі Бірлік көшесіне;
4) Мира көшесі Бейбітшілік көшесіне;
5) Молодежная көшесі Жастар көшесіне;
6) Набережная көшесі Наурыз көшесіне;
7) Новая көшесі Бәйтерек көшесіне;
8) Озерная көшесі Тәуелсіздік көшесіне;
9) Речная көшесі Нұра көшесіне;
10) Садовая көшесі Атамекен көшесіне;
11) Степная көшесі Сарыарқа көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауыл әкімінің
міндеттерін атқарушысы
С. Ишанкулов

О переименовании улиц
Решение акима села Ахмет Нуринского района Карагандинской области от 26 октября 2017 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 3 ноября 2017 года № 4433
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Законом Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года и заключением Карагандинской областной ономастической комиссии от 4 июля 2017 года, аким села Ахмет Нуринского района РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Ахмет Нуринского района:
1) улицу Гагарина в улицу Ғарышкерлер;
2) улицу Лермонтова в улицу Достық;
3) улицу Механизатор в улицу Бірлік;
4) улицу Мира в улицу Бейбітшілік;
5) улицу Молодежная в улицу Жастар;
6) улицу Набережная в улицу Наурыз;
7) улицу Новая в улицу Бәйтерек;
8) улицу Озерная в улицу Тәуелсіздік;
9) улицу Речная в улицу Нұра;
10) улицу Садовая в улицу Атамекен;
11) улицу Степная в улицу Сарыарқа.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима села
С. Ишанкулов