Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қарағанды облысы Осакаров ауданының әкімдігінің 2017 жылғы 4 желтоқсандағы № 63/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 8 желтоқсанда № 4471 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Осакаров ауданының әкімдігінің 2021 жылғы 22 қаңтардағы № 05/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Осакаров ауданының әкімдігінің 22.01.2021 № 05/01 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов
Постановление акимата Осакаровского района Карагандинской области от 4 декабря 2017 года № 63/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 8 декабря 2017 года № 4471. Утратило силу постановлением акимата Осакаровского района Карагандинской области от 22 января 2021 года № 05/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Осакаровского района Карагандинской области от 22.01.2021 № 05/01 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 06 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы", 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңдарына, Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік дамыту министрінің 2016 жылғы 13 маусымдағы № 498 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарды квоталау қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14010 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету мақсатында Осакаров ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 06 апреля 2016 года "О занятости населения", от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 13 июня 2016 года № 498 " Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для инвалидов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14010), в целях обеспечения занятости населения акимат Осакаровского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осакаров ауданының ұйымдарына ұйымдық – құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Ұйымдардың жұмыс берушілері белгіленген квотаға сәйкес квота енгізілген күннен бастап алты ай ішінде мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын ұсынсын.

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства инвалидов в организациях Осакаровского района независимо от организационно – правовой формы и формы собственности без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Работодателям организации, в соответствии с установленной квотой в течение шести месяцев со дня введения квоты предоставлять рабочие места для трудоустройства инвалидов.