Осакаровка кентіндегі көшелерді қайта атау туралы
Қарағанды облысы Осакаров ауданы Осакаровка кентінің әкімінің 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 01 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 25 желтоқсанда № 4497 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік - аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес және кент тұрғындарының пікірін ескере отырып, Осакаровка кентінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осакаров ауданы Осакаровка кентіндегі көшелер келесідей болып қайта аталсын:
1) Осакаровка кентінің Дальняя көшесін Ақжар көшесіне;
2) Осакаровка кентінің Нефтебазовская көшесін Сарыбұлақ көшесіне;
3) Осакаровка кентінің Релейная көшесін Бүйректал көшесіне;
4) Осакаровка кентінің 1-ая Семилетка көшесін Күншуақ көшесіне;
5) Осакаровка кентінің 60 лет СССР көшесін Болашақ көшесіне;
6) Осакаровка кентінің Литвиновская көшесін Әлихан Бөкейханов көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды Осакаровка кенті әкімінің орынбасары Б.О. Жетписбаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кент әкімі С. Акижанов

О переименовании улиц поселка Осакаровка
Решение акима поселка Осакаровка Осакаровского района Карагандинской области от 13 декабря 2017 года № 01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 25 декабря 2017 года № 4497
Руководствуясь подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно – территориальном устройстве Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и учитывая мнение жителей, аким поселка ОсакаровкаРЕШИЛ:
1. Переименовать в поселке Осакаровка Осакаровского района следующие улицы:
1) улицу Дальняя поселка Осакаровка на улицу Ақжар;
2) улицу Нефтебазовская поселка Осакаровка на улицу Сарыбұлақ;
3) улицу Релейная поселка Осакаровка на улицу Бүйректал;
4) улицу 1-ая Семилетка поселка Осакаровка на улицу Күншуақ;
5) улицу 60 лет СССР поселка Осакаровка на улицу Болашақ;
6) улицу Литвиновская поселка Осакаровка на улицу Әлихана Бөкейханова.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима поселка Осакаровка Жетписбаева Б.О.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким поселка С. Акижанов