Ұлытау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 12 қазандағы № 49 "Ұлытау ауданы бойынша әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 11 қазандағы XVI сессиясының № 132 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 30 қазанда № 4428 болып тіркелді. Күші жойылды - Ұлытау облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 5 наурыздағы № 109 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ұлытау облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 05.03.2024 № 109 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңына сәйкес Ұлытау ауданының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ұлытау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 12 қазандағы № 49 "Ұлытау ауданы бойынша әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4014 болып тіркелген, 2016 жылғы 29 қазандағы № 44-45 (6068) "Ұлытау өңірі" газетінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылдың 04 қарашасында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Ұлытау ауданы бойынша әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларының 9 тармағының 4) тармақшасы және 17, 26, 27, 28, 29 тармақтары алынып тасталсын.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Л. Мусина
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Т. Сейтжанов

О внесении изменений в решение Улытауского районного маслихата от 12 октября 2016 года № 49 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан по Улытаускому району"
Решение XVI сессии Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 11 октября 2017 года № 132. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 30 октября 2017 года № 4428. Утратило силу решением Улытауского районного маслихата области Ұлытау от 5 марта 2024 года № 109
Сноска. Утратило силу решением Улытауского районного маслихата области Ұлытау от 05.03.2024 № 109 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Улытауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Улытауского районного маслихата от 12 октября 2016 года № 49 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан по Улытаускому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4014, опубликовано в газете "Ұлытау өңірі" от 29 октября 2016 года № 44-45 (6068), в информационно-правовой системе "Әділет" от 04 ноября 2016 года), следующие изменения :
исключить подпункт 4) пункта 9 и пункты 17, 26, 27, 28, 29. Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан по Улытаускому району, утвержденных указанным решением.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Л. Мусина
Секретарь районного
маслихата
Т. Сейтжанов