Ұлытау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы VII сессиясының № 67 "2017-2019 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 8 желтоқсандағы XVII сессиясының № 138 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 желтоқсанда № 4480 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ұлытау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы VII сессиясының №67 "2017-2019 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №4086 болып тіркелген, 2017 жылғы 14 қантардағы "Ұлытау өңірі" №1-2 (6076) газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2017 жылдың 01 ақпанында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 – қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 928 313 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 869 878 мың теңге;
салықтық емес түсімдер -4 402 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 236 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 53 797 мың теңге;
2) шығындар – 5 184 917 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 65 362 мың теңге:
бюджеттік кредиттер –78 281 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 12 919 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 94 856 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 94 856 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 416 822 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 416 822 мың теңге:
қарыздар түсімі – 78 281 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 12 919 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 351 460 мың теңге.";
5-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:

О внесении изменений в решение VII сессии Улытауского районного маслихата от 23 декабря 2016 года № 67 "О бюджете района на 2017-2019 годы"
Решение XVII сессии Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 8 декабря 2017 года № 138. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 13 декабря 2017 года № 4480
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение VII сессии Улытауского районного маслихата от 23 декабря 2016 года №67 "О бюджете района на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4086, опубликовано в газете "Ұлытау өңірі" от 14 января 2017 года №1-2 (6076), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 01 февраля 2017 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 928 313 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 869 878 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 402 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 236 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 53 797 тысяч тенге;
2) затраты – 5 184 917 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 65 362 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 78 281 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12 919 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 94 856 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 94 856 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 416 822 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 416 822 тысяч тенге:
поступление займов – 78 281 тысяч тенге;
погашение займов – 12 919 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 351 460 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:

1468
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1740
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге
3547
Тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
2512
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға

1468
На возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
1740
На внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
3547
На доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
2512
На развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства