Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Қарағанды облысының Шет ауданы әкімінің 2017 жылғы 26 қаңтардағы № 02 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 30 қаңтарда № 4133 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33 бабының 1-тармағы 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48-бабына және 50 бабының 2 тармағы 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" № 756 қаулысына сәйкес Шет ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облысы, Шет ауданының Талды, Ақшоқы ауылдық округтерінде ауа райының күрт бұзылуына, қардың қалың түсуіне, жол қозғалысы болмауына және жергілікті тұрғындардың тіршілік әрекеті жағдайлары бұзылуына байланысты табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Төтенше жағдайларды жою комиссиясының басшысы болып Шет ауданы әкімінің орынбасары М. Мұхтаров тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Осы шешімнің орындалысын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шет ауданының әкімі М. Жандәулетов

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера
Решение акима Шетского района Карагандинской области от 26 января 2017 года № 02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 30 января 2017 года № 4133
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", аким Шетского района РЕШИЛ:
1. В связи с резким ухудшением погодных условий, нарушением транспортного движения и нарушением условий жизнедеятельности населения объявить чрезвычайную ситуацию природного характера в сельских округах Акшокы, Талды Шетского района Карагандинской области.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации назначить заместителя акима Шетского района М.Мухтаров и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Шетского района М. Жандаулетов