Ақшатау кентінің аумағындағы шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Қарағанды облысының Шет ауданы Ақшатау кенті әкімінің 2017 жылғы 18 наурыздағы № 02 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 наурызда № 4187 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2002 жылдың 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңдарына сәйкес және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Шет аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекеме басшысының 2017 жылғы 24 ақпандағы № 08-09-02/06 ұсынысының негізінде ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ірі қара малдың құтырық ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық-санитарлық іс-шараларды жүргізумен байланысты, Ақшатау кентінің аумағында белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Ақшатау кенті әкімінің 2017 жылғы 09 қаңтардағы "Ақшатау кентінің аумағындағы шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 01 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4097 болып тіркелген, 2017 жылғы 12 қаңтардағы № 02 (10623) "Шет Шұғыласы" газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық банкісінде 2017 жылы 31 қаңтарда жарияланған), күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалысын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оны алғаш жарияланғаннан күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақшатау кентінің әкімі Қ.Ә. Омарбай

О снятии ограничительных мероприятий на территории поселка Акшатау
Решение акима поселка Акшатау Шетского района Карагандинской области от 18 марта 2017 года № 02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 27 марта 2017 года № 4187
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления руководителя государственного учреждения "Шетская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 24 февраля 2017 года № 08-09-02/06 аким поселка РЕШИЛ:
1. В связи с проведением комплекса ветеринарно - санитарных мероприятий по ликвидации бешенства среди крупного рогатого скота снять ограничительные мероприятия, установленные на территории поселка Акшатау Шетского района.
2. Признать утратившим силу решение акима поселка Акшатау от 09 января 2017 года № 01 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории поселка Акшатау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4097, опубликовано в районной газете "Шет шұғыласы" от 12 января 2017 года № 02 (10623), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 31 января 2017 года).
3. Контроль за выполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким поселка Акшатау Қ.Ә. Омарбай