Шет ауданы Ақсу-Аюлы ауылындағы көшені қайта атау туралы
Қарағанды облысы Шет ауданы Ақсу-Аюлы ауылдық округінің әкімінің 2017 жылғы 8 маусымдағы № 3 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 19 маусымда № 4284 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 08 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңына және 2016 жылғы 20 желтоқсандағы Қарағанды облысы әкімдігінің жанындағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындылары негізінде, сондай-ақ ауыл тұрғындарының пікірін ескере отырып, Ақсу-Аюлы ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шет ауданы Ақсу-Аюлы ауылындағы "Алматы-Екатеринбург" тас жолының бойындағы тұйық көше Зейнолла Игілікұлы көшесі деп қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақсу-Аюлы ауылдық округі әкімінің орынбасары Ө. Омаровқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақсу-Аюлы ауылдық
округінің әкімі Б. Арыстанбеков

О переименовании улицы в селе Аксу-Аюлы Шетского района
Решение акима Аксу-Аюлинского сельского округа Шетского района Карагандинской области от 8 июня 2017 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 19 июня 2017 года № 4284
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от декабрягода "Об административно – территориальном устройстве Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от январягода № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Карагандинской области от 20 декабря 2016 года, а также учитывая мнения жителей села, аким Аксу-Аюлинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать переулок вдоль трассы "Алматы-Екатеринбург" в селе Аксу-Аюлы Шетского района на улицу Зейнолла Игиликулы.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Аксу-Аюлинского сельского округа Омарову О.
3. Настоящее решение вводится в дейcтвие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Аксу-Аюлинского
сельского округа Б. Арыстанбеков