2018 - 2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы ХVII сессиясының № 17/147 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 қаңтарда № 4556 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 3286493 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 211526 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 18384 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 19473 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 3037110 мың теңге;
2) шығындар - 3316438 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу - 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер - 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – алу 12887 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 12887 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – алу 17058 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 17058 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 17058 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 29.11.2018 № 25/245 (01.01.2018 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.

О городском бюджете на 2018 - 2020 годы
Решение ХVII сессии Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 25 декабря 2017 года № 17/147. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 11 января 2018 года № 4556. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2018 - 2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы - 3286493 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 211526 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 18384 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 19473 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 3037110 тысяч тенге;
2) затраты - 3316438 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – минус 12887 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 12887 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 17058 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 17058 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 17058 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 29.11.2018 № 25/245 (вводится в действие с 01.01.2018).

2. 2018 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында облыстық бюджеттен қала бюджетіне берілетін субвенциялардың мөлшері 1654976 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. Алынып тасталды - Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 09.11.2018 № 24/243 (01.01.2018 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
4. 2018 жылға арналған бюджетті орындау барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

2. Учесть в составе поступлений городского бюджета на 2018 год объем субвенций, передаваемых из областного бюджета в бюджет города, в сумме 1654976 тысяч тенге.
3. Исключен решением Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 09.11.2018 № 24/243 (вводится в действие с 01.01.2018).
4. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города на 2018 год согласно приложению 4.