"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 29 қыркүйектегі № 173 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы 5 сәуірдегі № 751 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 26 сәуірде № 5812 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 2019 жылғы 9 сәуірдегі № 1365 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 09.04.2019 № 1365 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2015 жылғы 29 қыркүйектегі № 173 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5184 нөмірімен тіркелген, "Кызылординские вести" және "Сыр бойы" газеттерінде 2015 жылғы 29 қазанда жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген "Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары С.С. Қожаниязовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев
Қызылорда облысы әкімдігінің
2017 жылғы " 5 " сәуірдегі
№ 751 қаулысына қосымша
Қызылорда облысы әкімдігінің
2015 жылғы " 29 " қыркүйектегі
№ 173 қаулысымен бекітілген
"Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Көрсетілетін қызметті берушінің атауы: "Қызылорда облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші).
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижелерін беру:
1) аудандардың және облыстық маңызы бар қаланың ауыл шаруашылығы бөлімдерінің (бұдан әрі - бөлім) кеңсесі;
2) ""Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы (бұдан әрі - Мемлекеттік корпорация) арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нысаны - қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесі – көрсетілетін қызметті алушылардың банктік шоттарына тиесілі субсидияларды одан әрі аудару үшін аумақтық қазынашылық бөлімшесіне төлем шоттарының тізілімін ұсыну немесе "Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 6 мамырдағы № 4-2/419 бұйрығымен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 11455 нөмірімен тіркелген) бекітілген "Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі - стандарт) 9-1-тармағында көзделген жағдайлар мен негіздер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап.

О внесении изменения в постановление акимата Кызылординской области от 29 сентября 2015 года № 173 "Об утверждении регламентов государственных услуг"
Постановление акимата Кызылординской области от 5 апреля 2017 года № 751. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 апреля 2017 года № 5812. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 9 апреля 2019 года № 1365
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 09.04.2019 № 1365 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Кызылординской области от 29 сентября 2015 года № 173 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5184, опубликовано 29 октября 2015 года в газетах "Кызылординские вести" и "Сыр бойы") следующее изменение:
регламент государственной услуги "Субсидирование развития семеноводства", утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Кожаниязова С.С.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев
Приложение
к постановлению акимата Кызылординской области
от "5" апреля 2017 года № 751
Утвержден
постановлением акимата Кызылординской области
от "29" сентября 2015 года № 173
Регламент государственной услуги "Субсидирование развития семеноводства"
1. Общие положения
1. Наименование услугодателя: государственное учреждение "Управление сельского хозяйства Кызылординской области" (далее - услугодатель).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются через:
1) канцелярию отделов сельского хозяйства районов и города областного значения (далее - отдел);
2) некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан"" (далее - Государственная корпорация).
2. Форма оказания государственной услуги - бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги – предоставление в территориальное подразделение казначейства реестра счетов к оплате для дальнейшего перечисления причитающихся субсидий на банковские счета услугополучателей либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в случаях и по основаниям, предусмотренным пунктом 9-1 стандарта государственной услуги "Субсидирование развития семеноводства", утвержденного приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 6 мая 2015 года № 4-2/419 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Субсидирование развития семеноводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 11455) (далее - стандарт).

Мемлекеттік корпорация арқылы жүгінген кезде көрсетілетін қызметті алушыға стандарттың 1 және 2-қосымшаларына сәйкес нысандар бойынша қағаз тасығышта көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті адамының қолы қойылған, субсидия тағайындау/тағайындамау туралы шешіммен хабарлама жолданады.
4. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін ұсыну нысаны – қағаз түрінде.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы
5. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастауға негіздеме: көрсетілетін қызметті алушының не сенімхат бойынша оның өкілінің (бұдан әрі – оның өкілі) бөлімге немесе Мемлекеттік корпорацияға стандарттың 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-қосымшаларына сәйкес нысан бойынша өтінім ұсынуы.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс - қимылдың) мазмұны, орындаудың ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті алушы не оның өкілі бөлімге стандарттың 9-тармағына сәйкес құжаттарды ұсынады;
2) бөлімнің кеңсе қызметкері құжаттарды тіркейді, көрсетілетін қызметті алушыға не оның өкіліне құжаттар топтамасының қабылданған күні мен уақыты көрсетіле отырып, бөлімнің кеңсесінде тіркеу туралы белгі қойылған өтінім көшірмесін (бұдан әрі – өтінім көшірмесі) береді және құжаттарды бөлімнің басшысына ұсынады (он бес минуттан аспайды);
3) бөлім басшысы құжаттарды қарайды және бөлімнің орындаушысына жолдайды (отыз минуттан аспайды);
4) бөлімнің орындаушысы құжаттардың Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 4-2/664 "Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығымен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 10190 нөмірімен тіркелген) бекітілген Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау қағидаларының (бұдан әрі – Қағидалар) 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 және 13-тармақтарында көрсетілген талаптарға сәйкестігін тексереді (үш жұмыс күні ішінде);
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге (бұдан әрі – АШТӨ) субсидиялар беруде оң шешім болған жағдайда бөлімнің орындаушысы Қағидалардың 13-қосымшасына сәйкес нысан бойынша көрсетілетін қызметті алушыны тиесілі субсидиялар төлеу туралы мақұлданған өтінімдердің тізіміне енгізеді (бұдан әрі – мақұлданған өтінімдер тізімі), теріс шешім болған жағдайда немесе стандарттың 9-1-тармағында көзделген жағдайлар мен негіздерде (бұдан әрі – теріс шешім болған жағдайда) бөлім орындаушысы көрсетілетін қызметті алушыға не оның өкіліне стандарттың 2-қосымшаcына сәйкес нысан бойынша бас тарту туралы дәлелді жауап берілуін қамтамасыз етеді (бұдан әрі – дәлелді бас тарту), бұл ретте бөлім орындаушысы субсидия бермеудің себептерін көрсете отырып, субсидия беруде теріс шешім қабылданған АШТӨ-нің тізбесін (бұдан әрі – теріс шешім қабылданған АШТӨ тізбесі) жасайды және көрсетілетін қызметті берушіге жолдайды (екі жұмыс күні ішінде);

При обращении через Государственную корпорацию услугополучателю направляется уведомление на бумажном носителе с решением о назначении/не назначении субсидии, подписанное уполномоченным лицом услугодателя, по формам, согласно приложениям 1 и 2 к стандарту.
4. Форма предоставления результата оказания государственной услуги - бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
5. Основание для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги: предоставление услугополучателем либо его представителем по доверенности (далее – его представитель) в отдел либо в Государственную корпорацию заявки по форме согласно приложениям 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к стандарту.
6. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность выполнения:
1) услугополучатель либо его представитель предоставляет в отдел документы согласно пункту 9 стандарта;
2) сотрудник канцелярии отдела регистрирует документы, выдает услугополучателю либо его представителю копию заявки с отметкой о регистрации в канцелярии отдела с указанием даты и времени приема пакета документов (далее – копия заявки) и предоставляет документы руководителю отдела (не более пятнадцати минут);
3) руководитель отдела рассматривает и направляет документы исполнителю отдела (не более тридцати минут);
4) исполнитель отдела проверяет документы на соответствие условиям, указанным в пунктах 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 и 13 Правил субсидирования развития семеноводства, утвержденных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 декабря 2014 года за № 4-2/664 "Об утверждении Правил субсидирования развития семеноводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 10190)" (далее – Правила) (в течение трех рабочих дней);
в случае положительного решения в предоставлении субсидий сельхозтоваропроизводителям (далее - СХТП) исполнитель отдела включает услугополучателя в список одобренных заявок об оплате причитающихся субсидий по форме, согласно приложению 13 к Правилам (далее – список одобренных заявок), в случае отрицательного решения либо в случаях и по основаниям, предусмотренным пунктом 9-1 стандарта (далее - в случае отрицательного решения), исполнитель отдела обеспечивает выдачу услугополучателю либо его представителю мотивированного ответа об отказе по форме согласно приложению 2 к стандарту (далее – мотивированный отказ), при этом исполнитель отдела составляет и направляет услугодателю перечень СХТП, по которым принято отрицательное решение в предоставлении субсидии с указанием причин не предоставления субсидии (далее – перечень СХТП, по которым принято отрицательное решение) (в течение двух рабочих дней);

5) көрсетілетін қызметті беруші бөлімнен мақұлданған өтінімдердің тізімі келіп түскеннен кейін, қазынашылықтың аумақтық бөлімшесіне төлем шоттарының тізілімін және (немесе) төлем шотын ұсынады (үш жұмыс күні ішінде).
Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсім (іс-қимыл) нәтижесінің (рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі және оның басқа құрылымдық бөлімшеге берілу тәртібі көрсетіле отырып) сипаттамасы осы регламенттің 1-қосымшасында келтірілген.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) мен өзге ұйымдардың өзара іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы
7. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) мен өзге ұйымдардың тізбесі:
1) Мемлекеттік корпорация қызметкері;
2) Мемлекеттік корпорацияның жинақтау бөлімінің қызметкері;
3) бөлімнің кеңсе қызметкері;
4) бөлім басшысы;
5) бөлімнің орындаушысы;
6) көрсетілетін қызметті беруші.
8. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығы көрсетіле отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің сипаттамасы осы регламенттің 3-қосымшасында келтірілген.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) рәсімдері (іс-қимылдары), өзара іс-қимылдары реттілігінің толық сипаттамасы, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде Мемлекеттік корпорациямен және өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы осы регламенттің 4-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетілген.
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы "Қызылорда облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесінің, Қызылорда облысы әкімдігінің, Қызылорда қаласы және аудан әкімдіктерінің ресми интернет-ресурстарында орналастырылады.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде Мемлекеттік корпорациямен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы
10. Мемлекеттік корпорацияға және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілерге жүгіну тәртібінің сипаттамасы, көрсетілетін қызметті алушының сұранысын өңдеу ұзақтығы, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесін Мемлекеттік корпорация арқылы алу процесінің сипаттамасы, оның ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті алушы немесе оның өкілі Мемлекеттік корпорацияға стандарттың 9-тармағына сәйкес құжаттарды ұсынады;

5) услугодатель после поступления списка одобренных заявок с отдела предоставляет реестр счетов к оплате и (или) счет к оплате в территориальное подразделение казначейства (в течение трех рабочих дней).
Описание результата процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия) (с указанием результата процедуры (действия) и порядка его передачи в другое структурное подразделение) приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя и иных организаций в процессе оказания государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя и иных организаций, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) работник Государственной корпорации;
2) работник накопительного отдела Государственной корпорации;
3) сотрудник канцелярии отдела;
4) руководитель отдела;
5) исполнитель отдела;
6) услугодатель.
8. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) приведено в приложении 3 к настоящему регламенту.
9. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией и с другими услугодателями в процессе оказания государственной услуги отражено в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 4 к настоящему регламенту.
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на официальных интернет-ресурсах государственного учреждения "Управление сельского хозяйства Кызылординской области", акимата Кызылординской области, акиматов районов и города Кызылорды.
4. Описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией и (или) иными услугодателями, в процессе оказания государственной услуги
10. Описание порядка обращения в Государственную корпорацию и (или) к иным услугодателям, длительность обработки запроса услугополучателя, а также описание процесса получения результата оказания государственной услуги через Государственную корпорацию, его длительность:
1) услугополучатель либо его представитель предоставляет в Государственную корпорацию документы согласно пункту 9 стандарта;

2) Мемлекеттік корпорация қызметкері құжаттарды тіркейді және көрсетілетін қызметті алушыға не оның өкіліне тиісті құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат береді немесе көрсетілетін қызметті алушы стандарттың 9-тармағында көзделген тізбеге сәйкес құжаттардың толық емес топтамасын ұсынған жағдайда құжаттарды қабылдаудан бас тартады және стандарттың 12-қосымшасына сәйкес нысан бойынша құжаттарды қабылдаудан бас тарту туралы қолхат береді (он бес минуттан аспайды);
Мемлекеттік корпорация қызметкері егер Қазақстан Республикасының заңнамасында өзгеше көзделмесе, мемлекеттік қызметті көрсету кезінде ақпараттық жүйелердегі заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді пайдалануға көрсетілетін қызметті алушының келісімін алады.
3) Мемлекеттік корпорацияның жинақтау бөлімінің қызметкері құжаттарды бөлімге жолдайды (бір жұмыс күні ішінде, құжаттарды қабылдау күні мемлекеттік қызметті көрсету мерзіміне кірмейді);
4) бөлімнің кеңсе қызметкері құжаттарды тіркейді және бөлімнің басшысына ұсынады (он бес минуттан аспайды);
5) бөлім басшысы құжаттарды қарайды және бөлімнің орындаушысына жолдайды (отыз минуттан аспайды);
6) бөлімнің орындаушысы құжаттарды Қағидалардың 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 және 13-тармақтарында көрсетілген талаптарға сәйкестігін тексереді (үш жұмыс күні ішінде);
АШТӨ–ге субсидиялар беруде оң шешім болған жағдайда бөлімнің орындаушысы көрсетілетін қызметті алушыны мақұлданған өтінімдердің тізіміне енгізеді, теріс шешім болған жағдайда Мемлекеттік корпорацияға дәлелді бас тартуды жолдайды, бұл ретте бөлімнің орындаушысы теріс шешім қабылданған АШТӨ тізбесін жасайды және көрсетілетін қызметті берушіге жолдайды (екі жұмыс күні ішінде);
7) көрсетілетін қызметті беруші бөлімнен мақұлданған өтінімдердің тізімі келіп түскеннен кейін, қазынашылықтың аумақтық бөлімшесіне төлем шоттарының тізілімін және (немесе) төлем шотын ұсынады және Мемлекеттік корпорацияға стандарттың 1-қосымшасына сәйкес нысан бойынша субсидия тағайындау туралы хабарламаны жолдайды (үш жұмыс күні ішінде);
8) Мемлекеттік корпорация қызметкері дәлелді бас тартуды немесе субсидия тағайындау туралы хабарламаны тіркейді және көрсетілетін қызметті алушыға не оның өкіліне береді (он бес минуттан аспайды).
Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсім (іс-қимыл) нәтижесінің (рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі және оның басқа құрылымдық бөлімшеге берілу тәртібі көрсетіле отырып) сипаттамасы осы регламенттің 2-қосымшасында келтірілген.
"Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне
1-қосымша
Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсім (іс-қимыл) нәтижесінің (рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі және оның басқа құрылымдық бөлімшеге берілу тәртібі көрсетіле отырып) сипаттамасы
1
Рәсімнің
(іс-қимылдың) нөмірі
1
2
3
4
2
Құрылымдық бөлімшелердің атауы
Бөлімнің кеңсе
қызметкері
Бөлім басшысы
Бөлімнің
орындаушысы
Көрсетілетін қызметті
беруші
3
Рәсімнің
(іс-қимылдың) атауы және олардың сипаттамасы
құжаттарды тіркейді және
көрсетілетін қызметті алушыға не оның өкіліне өтінім көшірмесін
береді
құжаттарды
қарайды
құжаттарды Қағидалардың
5,6,7,8,9,10,11,12 және 13-тармақтарында көрсетілген
талаптарға сәйкестігін
тексереді
мақұлданған өтінімдердің тізбесі бөлімнен келіп түскеннен кейін
төлем шоттарының тізілімін және (немесе) төлем шотын
қазынашылықтың аумақтық
бөлімшесіне ұсынады
4
Келесі рәсімді
(іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсім (іс-қимыл) нәтижесі
құжаттарды бөлімнің
басшысына ұсынады
құжаттарды бөлімнің орындаушысына
жолдайды
АШТӨ-ге субсидиялар беруде оң шешім болған жағдайда көрсетілетін қызметті алушыны мақұлданған өтінімдердің тізіміне енгізеді, теріс шешім болған жағдайда көрсетілетін қызметті алушыға не оның өкіліне дәлелді бас тартудың берілуін қамтамасыз етеді, бұл ретте теріс шешім қабылданған АШТӨ тізбесін жасайды және көрсетілетін қызметті берушіге жолдайды
5
Орындалу мерзімі
15 минуттан аспайды
30 минуттан аспайды
құжаттарды тексеру –
3 жұмыс күні ішінде;
мақұлданған өтінімдер тізіміне енгізу, дәлелді бас тартуды беру және тізбені жасау – 2 жұмыс күні ішінде
3 жұмыс күні ішінде
"Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне
2-қосымша
Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсім (іс-қимыл) нәтижесінің (рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі және оның басқа құрылымдық бөлімшеге берілу тәртібі көрсетіле отырып) сипаттамасы
1
Рәсімнің
(іс-қимылдың) нөмірі
1
2
3
4
5
6
7
2
Құрылымдық бөлімшелердің атауы
Мемлекеттік корпорация
қызметкері
Мемлекеттік корпорацияның
жинақтау бөлімінің қызметкері
Бөлімнің кеңсе қызметкері
Бөлім
басшысы
Бөлімнің
орындаушысы
Көрсетілетін қызметті беруші
Мемлекеттік корпорация қызметкері
3
Рәсімнің
(іс-қимылдың) атауы және олардың сипаттамасы
құжаттарды
тіркейді
құжаттарды
бөлімге
жолдайды
құжаттарды
тіркейді
құжаттарды
қарайды
құжаттарды
Қағидалардың 5,6,7,8,9,10,11,12 және 13-тармақтарында көрсетілген талаптарға сәйкестігін тексереді
мақұлданған өтінімдердің тізбесі бөлімнен келіп түскеннен кейін
төлем шоттарының тізілімін және (немесе) төлем шотын
қазынашылық
тың аумақтық бөлімшесіне ұсынады және субсидия тағайындау туралы хабарламаны Мемлекеттік корпорацияға жолдайды
дәлелді бас тартуды немесе субсидия тағайындау туралы хабарламаны тіркейді
4
Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсім (іс-қимыл) нәтижесі
көрсетілетін қызметті алушыға не оның өкіліне тиісті құжаттарды қабылдау туралы немесе құжаттарды қабылдаудан
бас тарту туралы
қолхат береді
құжаттарды
бөлімнің басшысына
ұсынады
құжаттарды
бөлімнің орындаушысына жолдайды
АШТӨ-ге субсидиялар беруде оң шешім болған жағдайда көрсетілетін қызметті алушыны мақұлданған өтінімдердің тізіміне енгізеді, теріс шешім болған жағдайда Мемлекеттік корпорацияға дәлелді бас тартуды жолдайды, бұл ретте теріс шешім қабылданған АШТӨ тізбесін жасайды және көрсетілетін қызметті берушіге жолдайды
көрсетілетін қызметті алушыға не оның өкіліне субсидия тағайындау туралы хабарламаны береді
5
Орындалу мерзімі
15 минуттан
аспайды
1 жұмыс күні ішінде, құжаттарды қабылдау күні мемлекеттік қызметті көрсету мерзіміне кірмейді
15 минуттан аспайды
30 минуттан
аспайды
құжаттарды тексеру - 3 жұмыс
күні ішінде;
мақұлданған өтінімдердің тізіміне енгізу, дәлелді бас тартуды беру және тізбені жасау – 2 жұмыс күні ішінде
3 жұмыс күні
ішінде
15 минуттан аспайды
"Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне
3-қосымша
Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығы көрсетіле отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің сипаттамасы
Көрсетілетін қызметті алушы не оның өкілі бөлімге жүгінген кезде:
Көрсетілетін қызметті алушы не оның өкілі Мемлекеттік корпорацияға жүгінген кезде:
"Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне
4-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Көрсетілетін қызметті алушы не оның өкілі бөлімге жүгінген кезде:
Шартты белгілемелер:

2) работник Государственной корпорации регистрирует документы и выдает услугополучателю либо его представителю расписку о приеме соответствующих документов либо в случае предоставления услугополучателем неполного пакета документов, согласно перечню, предусмотренному пунктом 9 стандарта, отказывает в приеме документов и выдает расписку об отказе в приеме документов по форме, согласно приложению 12 к стандарту (не более пятнадцати минут);
работник Государственной корпорации получает согласие услугополучателя на использование сведений, составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных системах, при оказании государственных услуг, если иное не предусмотрено законодательством Республики Казахстан.
3) работник накопительного отдела Государственной корпорации направляет документы в отдел (в течение одного рабочего дня, день приема документов не входит в срок оказания государственной услуги);
4) сотрудник канцелярии отдела регистрирует и предоставляет документы руководителю отдела (не более пятнадцати минут);
5) руководитель отдела рассматривает и направляет документы исполнителю отдела (не более тридцати минут);
6) исполнитель отдела проверяет документы на соответствие условиям, указанным в пунктах 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 и 13 Правил ( в течение трех рабочих дней);
в случае положительного решения в предоставлении субсидий СХТП исполнитель отдела включает услугодателя в список одобренных заявок, в случае отрицательного решения направляет в Государственную корпорацию мотивированный отказ, при этом исполнитель отдела составляет и направляет услугодателю перечень СХТП, по которым принято отрицательное решение (в течение двух рабочих дней);
7) услугодатель после поступления списка одобренных заявок с отдела предоставляет реестр счетов к оплате и (или) счет к оплате в территориальное подразделение казначейства и направляет уведомление о назначении субсидии по форме, согласно приложению 1 к стандарту в Государственную корпорацию (в течение трех рабочих дней);
8) работник Государственной корпорации регистрирует и выдает услугополучателю либо его представителю мотивированный отказ или уведомление о назначении субсидии (не более пятнадцати минут).
Описание результата процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия) (с указанием результата процедуры (действия) и порядка его передачи в другое структурное подразделение) приведено в приложении 2 к настоящему регламенту.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Субсидирование развития семеноводства"
Описание результата процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия) (с указанием результата процедуры (действия) и порядка его передачи в другое структурное подразделение)
1
Номер процедуры (действия)
1
2
3
4
2
Наименование структурных подразделений
Сотрудник канцелярии
отдела
Руководитель
отдела
Исполнитель
отдела
Услугодатель
3
Наименование процедур (действий) и их описание
регистрирует документы и
выдает услугополучателю либо его представителю копию заявки
рассматривает документы
проверяет документы
на соответствие условиям,
указанным в пунктах 5,6,7,8,9,10,11,12 и 13 Правил
после поступления
списка одобренных заявок с отдела предоставляет реестр счетов к оплате и (или) счет к оплате в территориальное подразделение казначейства
4
Результат процедуры (действия)
по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия)
предоставляет документы руководителю отдела
направляет документы исполнителю отдела
в случае положительного решения
в предоставлении субсидии СХТП включает услугодателя в список одобренных заявок, в случае отрицательного решения обеспечивает выдачу услугополучателю либо его представителю мотивированного отказа, при этом составляет и направляет услугодателю перечень
СХТП, по которым принято отрицательное решение
5
Срок исполнения
не более
15 минут
не более
30 минут
проверка документов –
в течение 3 рабочих дней;
включение в список одобренных заявок, выдача мотивированного отказа и составление перечня –
в течение 2 рабочих дней
в течение
3 рабочих дней
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Субсидирование развития семеноводства"
Описание результата процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия) (с указанием результата процедуры (действия) и порядка его передачи в другое структурное подразделение)
11
Номер процедуры (действия)
1
2
3
4
5
6
7
2
Наименование структурных подразделений
Работник
Государственной корпорации
Работник накопительного
отдела Государственной корпорации
Сотрудник канцелярии отдела
Руководитель отдела
Исполнитель
отдела
Услугодатель
Работник
Государственной корпорации
3
Наименование процедур
(действий) и их описание
регистрирует
документы
направляет документы
в отдел
регистрирует документы
рассматривает документы
проверяет документы на соответствие условиям,
указанным в пунктах 5,6,7,8,9,10,11,12 и 13
Правил
после
поступления
списка одобренных
заявок с отдела предоставляет
реестр счетов
к оплате и (или) счет
к оплате в территориальное подразделение казначейства и направляет уведомление о назначении субсидии в Государственную корпорацию
регистрирует мотивированный отказ или уведомление
о назначении субсидии
4
Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия)
выдает услугополучателю либо его представителю расписку о приеме
соответствующих документов либо
об отказе в приеме документов
предоставляет документы руководителю отдела
направляет документы исполнителю отдела
в случае положительного решения в предоставлении субсидии СХТП включает услугодателя в список одобренных заявок, в случае отрицательного решения направляет в Государственную корпорацию мотивированный отказ, при этом составляет и направляет услугодателю перечень СХТП, по которым принято отрицательное решение
выдает уведомление
о назначении субсидии услугополуча
телю либо его представителю
5
Срок исполнения
не более
15 минут
в течение 1 рабочего дня, день приема документов не входит в срок оказания государственной услуги
не более
15 минут
не более
30 минут
проверка документов –
в течение 3 рабочих дней;
включение в список одобренных заявок, выдача мотивированного отказа и составление перечня –
в течение 2 рабочих дней
в течение
3 рабочих дней
не более
15 минут
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Субсидирование развития семеноводства"
Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия)
При обращении услугополучателя либо его представителя в отдел:
При обращении услугополучателя либо его представителя в Государственную корпорацию:
Приложение 4
к регламенту государственной услуги
"Субсидирование развития семеноводства"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
При обращении услугополучателя либо его представителя в отдел:
При обращении услугополучателя либо его представителя в Государственную корпорацию:
Условные обозначения: