Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы 22 маусымдағы № 814 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 маусымда № 5886 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 2018 жылғы 5 шілдедегі № 1159 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 05.07.2018 № 1159 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Бiлiм туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шiлдедегi Заңының 6-бабы 2-тармағының 8)/тармақшасына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы бекітілсін.
2. "Қызылорда облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. "Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 28 маусымдағы № 502 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5547 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2016 жылғы 30 маусымда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары Р.Р. Рүстемовке жүктелсін.

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием
Постановление акимата Кызылординской области от 22 июня 2017 года № 814. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 27 июня 2017 года № 5886. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 05 июля 2018 года № 1159
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 05.07.2018 № 1159 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 8) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием.
2. Государственному учреждению "Управление образования Кызылординской области" в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Кызылординской области от 28 июня 2016 года № 502 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5547, опубликовано 30 июня 2016 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести").
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Рустемова Р.Р.