"2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 71 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2017 жылғы 14 шілдедегі № 127 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 шілдеде № 5901 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 71 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5672 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 24 желтоқсанда "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде жарияланған, 2016 жылғы 26 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 174 801 940,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 217 033,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 234 230,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8 300,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 163 342 376,9 мың теңге;
2) шығындар – 173 716 406,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 7 429 518,7 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 10 973 651,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 544 132,8 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 807 549,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 807 549,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7 151 533,6 мың теңге;

О внесении изменений в решение Кызылординского областного маслихата от 12 декабря 2016 года № 71 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Кызылординского областного маслихата от 14 июля 2017 года № 127. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 17 июля 2017 года № 5901. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского областного маслихата от 12 декабря 2016 года № 71 "Об областном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5672, опубликовано 24 декабря 2016 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести", 26 декабря 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 174 801 940,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 217 033,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления –2 234 230,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8 300,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 163 342 376,9 тысяч тенге;
2) затраты – 173 716 406,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7 429 518,7 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 10 973 651,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 544 132,8 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 807 549,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 807 549,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7 151 533,6 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 151 533,6 мың теңге.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қызылорда облыстық мәслихатының
14-сессиясының төрағасы,
облыстық мәслихатының хатшысы
Н. Байқадамов
Қызылорда облыстық мәслихатының 2017 жылғы "14" шілдедегі 14-сессиясының № 127 шешіміне қосымша

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 151 533,6 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель 14 сессии
Кызылординского областного маслихата,
секретарь областного маслихата
Н. Байкадамов
Приложение к решению 14 сессии Кызылординского областного маслихата от "14" июля 2017 года № 127

2 590 138,0
029
Әдістемелік жұмыс
83 958,0
052
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
611 276,0
056
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
137 394,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
323 173,4
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
793 004,5
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
2 561 543,5
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
2 255 885,5
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
305 658,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
8 866 781,0
008
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттерi
48 275,0
011
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
1 070 280,7
012
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
7 648 225,3
069
Қосымша білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
100 000,0
05
Денсаулық сақтау
24 866 461,1
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
19 373 894,9
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
172 045,9
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарының жіберуі бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
39 222,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
428 281,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
141 802,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
174 363,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
272 029,0
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты күйзелістен және мінез-құлқының бұзылуынан зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
6 027 878,0
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация

2 590 138,0
029
Методическая работа
83 958,0
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
611 276,0
056
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
137 394,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
323 173,4
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
793 004,5
285
Управление физической культуры и спорта области
2 561 543,5
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
2 255 885,5
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
305 658,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
8 866 781,0
008
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
48 275,0
011
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
1 070 280,7
012
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
7 648 225,3
069
Строительство и реконструкция объектов дополнительного образования
100 000,0
05
Здравоохранение
24 866 461,1
253
Управление здравоохранения области
19 373 894,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
172 045,9
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
39 222,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
428 281,0
006
Услуги по охране материнства и детства
141 802,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
174 363,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
272 029,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
6 027 878,0
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета

2 311 935,0
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
56 292,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
1 138 557,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
39 449,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
22 332,0
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
342 621,0
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
269 639,0
021
Онкогематологиялық аурулармен ауыратын науқастарды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
83 336,0
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
612 905,0
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
412 634,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 824 492,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
31 401,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
3 917 640,0
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
7 301,0
038
Тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
182 884,0
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
864 856,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
5 492 566,2
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
5 492 566,2
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
5 444 854,6
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
5 137 434,4
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
110 500,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
290 315,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
327 868,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
7,0

2 311 935,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
56 292,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1 138 557,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
39 449,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
22 332,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
342 621,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
269 639,0
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
83 336,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации органов
612 905,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
412 634,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 824 492,0
029
Областные базы спецмедснабжения
31 401,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
3 917 640,0
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
7 301,0
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
182 884,0
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
864 856,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
5 492 566,2
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
5 492 566,2
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
5 444 854,6
256
Управление координации занятости и социальных программ области
5 137 434,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
110 500,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
290 315,0
003
Социальная поддержка инвалидов
327 868,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
7,0

013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
798 324,0
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
554 702,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
382 844,0
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
212 759,8
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
2 457,0
037
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
888 001,0
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
273 856,2
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
158 528,0
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
132 388,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
60 380,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
64 608,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
879 896,4
261
Облыстың білім басқармасы
194 801,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
145 699,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
49 102,0
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
25 032,0
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
25 032,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы

013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
798 324,0
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
554 702,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
382 844,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
212 759,8
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
2 457,0
037
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
888 001,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
273 856,2
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
158 528,0
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
132 388,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
60 380,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
64 608,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
879 896,4
261
Управление образования области
194 801,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
145 699,0
037
Социальная реабилитация
49 102,0
263
Управление внутренней политики области
25 032,0
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
25 032,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области

5 098,0
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5 098,0
289
Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы
15 083,0
014
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікке оқыту
15 083,0
295
Облыстың еңбек саласындағы бақылау басқармасы
67 406,2
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
67 406,2
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
13 223 978,8
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
8 108 995,3
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
107 204,1
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
574 363,0
030
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 270 299,0
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
2 455 724,0
038
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
1 977 816,3
047
Қазақстан Республикасының орнықты дамуына және өсуіне жәрдемдесу шеңберінде аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне квазимемлекеттік сектор субъектілерінің жарғылық капиталын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттері
60 600,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
1 236 109,9
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
426 879,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
5 114 983,5
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 996 340,3
025
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне қалалар мен елді мекендерді абаттандыруды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
159 391,6
034
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 959 251,6
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк

5 098,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
5 098,0
289
Управление предпринимательства и туризма области
15 083,0
014
Обучение предпринимательству в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
15 083,0
295
Управление по контролю в сфере труда области
67 406,2
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
67 406,2
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
13 223 978,8
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
8 108 995,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
107 204,1
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
574 363,0
030
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1 270 299,0
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
2 455 724,0
038
Развитие коммунального хозяйства
1 977 816,3
047
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение уставного капитала субъектов квазигосударственного сектора в рамках содействия устойчивому развитию и росту Республики Казахстан
60 600,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 236 109,9
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
426 879,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
5 114 983,5
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
1 996 340,3
025
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие благоустройства городов и населенных пунктов
159 391,6
034
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 959 251,6
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство

1 401 040,8
071
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
1 401 040,8
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
303 699,0
019
Аудандарың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
303 699,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
11 602 303,9
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
41 682,0
001
Облыс аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41 682,0
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
2 508 114,0
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
89 500,0
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
49 672,0
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
22 968,0
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
746 971,0
006
Жануарлар дүниесін қорғау
1 153,0
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
915 016,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
74 032,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
596 899,0
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
11 903,0
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
8 741 608,0
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
137 940,0
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
489 250,0
014
Ауыл шаруашылығы таурларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
397 295,0
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
1 899,0
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
15 883,0
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
1 982 835,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
51 367,0
035
Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
200 000,0
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
471 674,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау

1 401 040,8
071
Развитие газотранспортной системы
1 401 040,8
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
303 699,0
019
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие теплоэнергетической системы
303 699,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
11 602 303,9
251
Управление земельных отношений области
41 682,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории области
41 682,0
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
2 508 114,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
89 500,0
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
49 672,0
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
22 968,0
005
Охрана,защита,воспроизводство лесов и лесоразведение
746 971,0
006
Охрана животного мира
1 153,0
008
Мероприятия по охране окружающей среды
915 016,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
74 032,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
596 899,0
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
11 903,0
255
Управление сельского хозяйства области
8 741 608,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
137 940,0
002
Поддержка семеноводства
489 250,0
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
397 295,0
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
1 899,0
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
15 883,0
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
1 982 835,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
51 367,0
035
Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров
200 000,0
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
471 674,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала

23 391,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
357,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 132 777,0
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
17 165,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
1 486 852,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
1 458 242,0
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
3 400,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
635 442,0
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
17 700,0
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
184 957,0
061
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
27 213,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
5 969,0
719
Облыстың ветеринария басқармасы
252 976,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45 022,0
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
3 294,0
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
204 660,0
725
Облыстың жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы
57 923,9
001
Жергілікті деңгейде жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
57 923,9
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
325 635,3
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
260 674,0
001
Жергілікті деңгейде құрлыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
123 371,6
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері

23 391,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
357,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 132 777,0
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
17 165,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
1 486 852,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
1 458 242,0
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
3 400,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
635 442,0
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
17 700,0
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
184 957,0
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
27 213,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
5 969,0
719
Управление ветеринарии области
252 976,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
45 022,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
3 294,0
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
204 660,0
725
Управление по контролю за использованием и охраной земель области
57 923,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере контроля за использованием и охраной земель
57 923,9
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
325 635,3
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
260 674,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
123 371,6
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов

137 302,4
724
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
64 961,3
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64 961,3
12
Көлiк және коммуникация
8 463 355,9
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
8 463 355,9
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
95 700,1
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
1 285 416,7
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
122 415,3
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
82 626,0
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 639 108,0
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
1 247 875,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
3 990 214,8
13
Басқалар
3 176 118,5
120
Облыс әкімінің аппараты
417 627,5
008
"Ақпараттық технологиялар орталығы" мемлекеттік мекемесінің қызметін қамтамасыз ету
417 627,5
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
400 000,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
400 000,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
288 751,0
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
288 751,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
285 230,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
285 230,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
440 873,0
024
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
440 873,0
280
Облыстың индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
100 743,0
001
Жергілікті деңгейде индустриялық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
100 743,0
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
41 641,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
41 641,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
412 607,0
051
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту

137 302,4
724
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
64 961,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
64 961,3
12
Транспорт и коммуникации
8 463 355,9
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
8 463 355,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
95 700,1
002
Развитие транспортной инфраструктуры
1 285 416,7
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
122 415,3
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
82 626,0
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
1 639 108,0
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
1 247 875,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
3 990 214,8
13
Прочие
3 176 118,5
120
Аппарат акима области
417 627,5
008
Обеспечение деятельности государственного учреждения "Центр информационных технологий"
417 627,5
253
Управление здравоохранения области
400 000,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
400 000,0
257
Управление финансов области
288 751,0
012
Резерв местного исполнительного органа области
288 751,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
285 230,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
285 230,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
440 873,0
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
440 873,0
280
Управление индустриально-инновационного развития области
100 743,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития индустриально-инновационной деятельности
100 743,0
285
Управление физической культуры и спорта области
41 641,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
41 641,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
412 607,0
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"