"Субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литріне) арналған субсидиялардың нормаларын бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы 28 сәуірдегі №770 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы 11 қазандағы № 903 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 25 қазанда № 6001 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 2018 жылғы 26 қаңтардағы № 1027 қаулысымен

О внесении дополнений в постановление акимата Кызылординской области от 28 апреля 2017 года №770 "Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений и норм субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений"
Постановление акимата Кызылординской области от 11 октября 2017 года № 903. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 25 октября 2017 года № 6001. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 26 января 2018 года № 1027

Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 26.01.2018 № 1027 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Тыңайтқыштардың құнын (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 6 сәуірдегі № 4-4/305 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 11223 нөмірімен тіркелген) сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 26.01.2018 № 1027 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 6 апреля 2015 года № 4-4/305 "Об утверждении Правил субсидирования стоимости удобрений (за исключением органических)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 11223) акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. "Субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литріне) арналған субсидиялардың нормаларын бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы 28 сәуірдегі № 770 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5847 нөмірімен тіркелген, 2017 жылғы 5 маусымда Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерінің тізбесі және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литріне) арналған субсидиялардың нормалары:
реттік нөмірлері отыз сегізінші, отыз тоғызыншы, қырықыншы жолдармен толықтырылсын:
"
38.
Аминокат 10%
литр
50

1. Внести в постановление акимата Кызылординской области от 28 апреля 2017 года № 770 "Об утверждении перечня субсидируемых видов удобрений и норм субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5847, опубликовано 5 июня 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующее дополнение:
перечень субсидируемых видов удобрений и нормы субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений, утвержденный указанным постановлением:
дополнить строками с порядковыми номерами тридцать восьмая, тридцать девятая, сороковая:
"
38.
Аминокат 10%
литр
50