"2017 жылға арналған мемлекеттік инвестициялық жобалардың кейбір мәселелері туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы 23 қаңтардағы № 690 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы 31 қазандағы № 926 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 14 қарашада № 6024 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексіне сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О внесении изменений в постановление акимата Кызылординской области от 23 января 2017 года № 690 "О некоторых вопросах государственных инвестиционных проектов на 2017 год"
Постановление акимата Кызылординской области от 31 октября 2017 года № 926. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 14 ноября 2017 года № 6024. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. "2017 жылға арналған мемлекеттік инвестициялық жобалардың кейбір мәселелері туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы 23 қаңтардағы № 690 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5707 нөмірімен тіркелген, облыстық "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2017 жылдың 28 қаңтарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде 2017 жылдың 23 ақпанында жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:

1. Внести в постановление акимата Кызылординской области от 23 января 2017 года № 690 "О некоторых вопросах государственных инвестиционных проектов на 2017 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5707, опубликовано 28 января 2017 года в областных газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести" и 23 февраля 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:

аталған қаулының 1-тармағының 2), 3), 5) тармақшалары алынып тасталсын;
аталған қаулының 1, 4-қосымшалары осы қаулының 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев
Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы "31" қазандағы № 926 қаулысына 1-қосымша
Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы 23 қаңтардағы № 690 қаулысына 1-қосымша
Техникалық-экономикалық негiздемелерін әзiрлеу немесе түзету, сондай-ақ, оларға қажетті сараптамалар жүргізу "Қызылорда облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің тиісті бөлінетін бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебінен жүзеге асырылатын 2017 жылға арналған бюджеттiк инвестициялық жобалардың Тiзбесi
Жобаның атауы
Бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеуді немесе түзетуді қаржыландыру, сондай-ақ, қажетті сараптамалар жүргізу сомасы,
мың теңге
1
2
3
"Қызылорда облысының энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі
1
Қызылорда қаласындағы ферроқорытпа зауытын сыртқы электрмен жабдықтау

подпункты 2), 3), 5) пункта 1 указанного постановления исключить;
приложения 1, 4 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев
Приложение 1 к постановлению акимата Кызылординской области от "31" октября 2017 года № 926
Приложение 1 к постановлению акимата Кызылординской области от 23 января 2017 года № 690
Перечень бюджетных инвестиционных проектов на 2017 год, разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований которых осуществляется за счет средств соответствующей распределяемой бюджетной программы государственного учреждения "Управление экономики и бюджетного планирования Кызылординской области"
Название проекта
Сумма финансирования разработки или корректировки, а также проведения необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов,
тысяч тенге
1
2
3
Государственное учреждение "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства Кызылординской области"
1
Внешнее электроснабжение ферросплавного завода в городе Кызылорда

28 356
2
Байқоңыр кешеніндегі сумен қамту және кәріз жүйелерін және құрылыстарын кеңейту және қайта жаңғырту
15 000
"Қызылорда облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесі
3
Қызылорда облысының Шиелі ауданында Сырдария өзенінің Күміскеткен учаскесінде суларды жинау үшін су қоймасын салу
20 629,5
Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы "31" қазандағы № 926 қаулысына 2-қосымша
Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы 23 қаңтардағы № 690 қаулысына 4-қосымша
"Қызылорда облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің тиісті бөлінетін бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебінен жүзеге асырылатын 2017 жылға арналған мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларын консультациялық қолдау жөніндегі қызметтердің Тізбесі
Жобаның атауы
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларын консультациялық қолдау жөніндегі қызметтерді
қаржыландыру сомасы,
мың теңге
1
2
3
"Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесі
1
Қызылорда қаласы Тасбөгет кентінде 250 қабылдауға арналған емхананың құрылысы
13 876
2
Арал ауданы Бекбауыл ауылдық округінде дәрігерлік амбулаторияның құрылысы
8 607
3
Сырдария ауданы Ақжарма ауылдық округінде дәрігерлік амбулаторияның құрылысы
8 607
4
Қазалы ауданы Өркендеу ауылдық округінде дәрігерлік амбулаторияның құрылысы
8 607
5
Шиелі ауданы Жөлек ауылдық округінде дәрігерлік амбулаторияның құрылысы
3 338
"Қызылорда облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесі
6
Қызылорда қаласы Тасбөгет кентінде дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің құрылысы
8 607
7
Қармақшы ауданы Ақай ауылдық округінде дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің құрылысы
8 607
8
Қызылорда қаласы "Мерей" мөлтек ауданында дене шынықтыру-сауықтыру кешенін жалға алу
6 199
"Қызылорда облысының энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі
9
Шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қызылорда су жүйесі" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнын сенімгерлік басқаруға беру
2 385
"Қызылорда облысының мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы" мемлекеттік мекемесі
10
Жаңақорған ауданы Өзгент ауылдық округінде 150 орындық ауылдық клубтың құрылысы
9 538

28 356
2
Расширение и реконструкция водопроводных и канализационных сетей и сооружений комплекса Байконур
15 000
Государственное учреждение "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Кызылординской области"
3
Строительство водохранилища на участке Кумискеткен реки Сырдарьи для аккумулирования вод Шиелийского района Кызылординской области
20 629,5
Приложение 2 к постановлению акимата Кызылординской области от "31" октября 2017 года № 926
Приложение 4 к постановлению акимата Кызылординской области от 23 января 2017 года № 690
Перечень услуг по консультативному сопровождению проектов государственно-частного партнерства на 2017 год, которое осуществляется за счет средств соответствующей распределяемой бюджетной программы государственного учреждения "Управление экономики и бюджетного планирования Кызылординской области"
Название проекта
Сумма финансирования услуг по консультативному сопровождению проектов государственно-частного партнерства,
тысяч тенге
1
2
3
Государственное учреждение "Управление здравоохранения
Кызылординской области"
1
Строительство поликлиники на 250 посещений в смену в поселке Тасбугет города Кызылорда
13 876
2
Строительство врачебной амбулатории в сельском округе Бекбауыл Аральского района
8 607
3
Строительство врачебной амбулатории в сельском округе Акжарма Сырдарьинского района
8 607
4
Строительство врачебной амбулатории в сельском округе Уркендеу Казалинского района
8 607
5
Строительство врачебной амбулатории в сельском округе Жолек Шиелийского района
3 338
Государственное учреждение "Управление физической культуры и спорта Кызылординской области"
6
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в поселке Тасбугет города Кызылорда
8 607
7
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в сельском округе Акай Кармакшинского района
8 607
8
Аренда физкультурно-оздоровительного комплекса в микрорайоне "Мерей" города Кызылорда
6 199
Государственное учреждение "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства Кызылординской области"
9
Передача в доверительное управление государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Кызылорда су жуйеси"
2 385
Государственное учреждение "Управление культуры, архивов и документации Кызылординской области"
10
Строительство сельского клуба на 150 мест в сельском округе Озгент Жанакорганского района
9 538