Қызылорда облысының аумағында орналасқан террористік тұрғыдан осал объектілерінің тізбесін бекіту туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2017 жылғы 6 қарашадағы № 930 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 21 қарашада № 6038 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 132 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы әкімдігінің 24.12.2019 № 132 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қызылорда облысының аумағында орналасқан террористік тұрғыдан осал объектілерінің тізбесі (қызмет бабында пайдалану үшін) бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары С.Ж. Сүлейменовке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік комитетінің
Қызылорда облысы және
Байқоңыр қаласы бойынша
департаменті" мемлекеттік
мекемесі бастығының міндетін
уақытша атқарушы
_______________ А. Жансүгіров
2017 жылы "6" қараша
"Қызылорда облысының ішкі істер
департаменті" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_______________ Қ. Мұхитов
2017 жылы "6" қараша

Об утверждении перечня объектов, уязвимых в террористическом отношении, расположенных на территории Кызылординской области
Постановление акимата Кызылординской области от 6 ноября 2017 года № 930. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 21 ноября 2017 года № 6038. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 24 декабря 2019 года № 132
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кызылординской области от 24.12.2019 № 132 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень объектов, уязвимых в террористическом отношении, расположенных на территории Кызылординской области (для служебного пользования).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Сулейменова С.Ж.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев
СОГЛАСОВАНО
временно исполняющий обязанности
начальника государственного
учреждения "Департамент Комитета
национальной безопасности
Республики Казахстан
по Кызылординской области
и городу Байконыр"
_______________ А. Жансугиров
"06" ноября 2017 года
начальник государственного учреждения
"Департамент внутренних дел
Кызылординской области"
_______________ К. Мухитов
"06" ноября 2017 года