"Қызылорда облысында спорттық-бұқаралық, ойын-сауық, мәдени-бұқаралық іс-шаралар өткізілетін орындарда шыны ыдыстағы өнімдерді сату тәртібін айқындау туралы" Қызылорда облысы әкімінің 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 21 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы әкімінің 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 26 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 4 қаңтарда № 6111 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қызылорда облысының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қызылорда облысында спорттық-бұқаралық, ойын-сауық, мәдени-бұқаралық іс-шаралар өткізілетін орындарда шыны ыдыстағы өнімдерді сату тәртібін айқындау туралы" Қызылорда облысы әкімінің 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 21 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5702 нөмірімен тіркелген, 2017 жылғы 8 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Қызылорда облысының кәсіпкерлік және туризм басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы шешімнен туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары Е.Г. Кимге жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев
Қызылорда облысы әкімінің 2017 жылғы "20" желтоқсандағы № 26 шешіміне қосымша
Қызылорда облысы әкімінің 2016 жылғы "22" желтоқсандағы № 21 шешіміне қосымша
Қызылорда облысында спорттық-бұқаралық, ойын-сауық, мәдени-бұқаралық iс-шаралар өткiзiлетiн орындарда шыны ыдыстағы өнiмдердi сату тәртібі
1. Осы тәртіп Қызылорда облысында спорттық-бұқаралық, ойын-сауық, мәдени-бұқаралық iс-шаралар өткiзiлетiн орындарда шыны ыдыстағы өнiмдердi сату тәртібін "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 29-бабы, 1 тармағының 14) тармақшасына сәйкес әзірленді және Қызылорда облысында спорттық-бұқаралық, ойын-сауық, мәдени-бұқаралық iс-шаралар өткiзiлетiн орындарда шыны ыдыстағы өнiмдердi сату тәртібін айқындайды.

О внесении изменений в решение акима Кызылординской области от 22 декабря 2016 года № 21 "Об определении порядка реализации продукции в стеклянной таре в местах проведения спортивно-массовых, зрелищных, культурно-массовых мероприятий в Кызылординской области"
Решение акима Кызылординской области от 20 декабря 2017 года № 26. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 4 января 2018 года № 6111
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Кызылординской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Кызылординской области от 22 декабря 2016 года № 21 "Об определении порядка реализации продукции в стеклянной таре в местах проведения спортивно-массовых, зрелищных, культурно-массовых мероприятий в Кызылординской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5702, опубликовано 8 февраля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
внести изменения в название и пункт 1 указанного решения на русском языке, вариант на государственном языке оставить без изменения;
изложить название указанного решения в следующей редакции:
"Об определении порядка реализации продукции в стеклянной таре в местах проведения спортивно-массовых, зрелищных культурно-массовых мероприятий в Кызылординской области";
пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Определить порядок реализации продукции в стеклянной таре в местах проведения спортивно-массовых, зрелищных культурно-массовых мероприятий в Кызылординской области.";
приложение указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к данному решению.
2. Государственному учреждению "Управление предпринимательства и туризма Кызылординской области" принять меры, вытекающие из настоящего решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Кызылординской области Ким Е.Г.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев
Приложение к решению акима Кызылординской области от "20" декабря 2017 года № 26
Приложение к решению акима Кызылординской области от "22" декабря 2017 года № 21
Порядок реализации продукции в стеклянной таре в местах проведения спортивно-массовых, зрелищных культурно-массовых мероприятий в Кызылординской области
1. Настоящий порядок реализации продукции в стеклянной таре в местах проведения спортивно-массовых, зрелищных культурно-массовых мероприятий в Кызылординской области разработан в соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 29 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и определяет порядок реализации продукции в стеклянной таре в местах проведения спортивно-массовых, зрелищных культурно-массовых мероприятий в Кызылординской области.

2. Спорттық-бұқаралық, ойын-сауық, мәдени-бұқаралық iс-шаралар өткiзiлетiн орындарда шыны ыдыстағы өнiмдердi сатуға, аталған өнімді сатуға арналған сауда объектілерінен және қоғамдық тамақтану объектілерінен тыс рұқсат етілмейді.

2. Реализация продукции в стеклянной таре в местах проведения спортивно-массовых, зрелищных культурно-массовых мероприятий не допускается вне торговых объектов и объектов общественного питания, предназначенных для реализации данной продукции.