"Қалалық коммуналдық меншіктегі ұйымды мүліктік кешен ретінде жекешелендіру туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 6 маусымдағы №5443 қаулысының күшін жою туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 9 қаңтардағы № 6777 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 1 ақпанда № 5710 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес Қызылорда қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қалалық коммуналдық меншіктегі ұйымды мүліктік кешен ретінде жекешелендіру туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 6 маусымдағы № 5443 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5544 тіркелген, "Ақмешiт ақшамы" газетiнде 2016 жылғы 6шілдедегі № 49, "Кызылорда таймс" газетінде 2016 жылғы 6 шілдедегі № 29, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 7 шілдеде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қаласының әкімі Н. Нәлібаев

О признании утратившим силу постановление акимата города Кызылорды от 6 июня 2016 года №5443 "О приватизации организации городской коммунальной собственности как имущественный комплекс"
Постановление акимата города Кызылорда Кызылординской области от 09 января 2017 года № 6777. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 1 февраля 2017 года № 5710
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат города Кызылорды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Кызылорда от 6 июня 2016 года № 5443 "О приватизации организации городской коммунальной собственности как имущественный комплекс" (зарегистрировано в Реестре государственных регистрации нормативных правовых актов № 5544, опубликовано в газете "Кызылорда таймс" от 6 июля 2016 года № 29, в газете "Ақмешiт ақшамы" от 6 июля 2016 года № 49, от 7 июля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города Кызылорды Н. Налибаев