Қызылорда қаласы бойынша субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша субсидия алуға өтінімді ұсыну мерзімдерін айқындау туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 16 наурыздағы № 7454 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 12 сәуірде № 5792 болып тіркелді
"Басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 ақпандағы № 4-3/177 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары-Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2016 жылғы 19 шілдедегі № 317 бұйрығына сәйкес Қызылорда қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қызылорда қаласы бойынша ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілері тізіміне қосу үшін субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша өтінімді ұсыну мерзімдері қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Қаулының орындалуын бақылау осы саланы жетекшілік ететін қала әкімінің орынбасарына жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қызылорда қаласының әкімі Н. Нәлібаев
Қызылорда қаласы әкімдігінің
2017 жылғы "16" наурыздағы
№ 7454 қаулысына қосымша
Субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша өтінімді ұсыну мерзімдері
Басым ауыл шаруашылығы дақылдары
Өтінімді ұсыну мерзімдерінің басталуы
Өтінімді ұсыну мерзімдерінің аяқталуы
1
Күріш
01.02.2017 жыл
01.12.2017 жыл
2
Майлы дақылдар
01.02.2017 жыл
01.12.2017 жыл
3
Сүрлемдік жүгері
01.02.2017 жыл
01.12.2017 жыл
4
Бірінші жылғы бұршақ тұқымдас көпжылдық шөптер
01.02.2017 жыл
01.12.2017 жыл
5
Қорғалған топырақ жағдайында өсірілетін көкөніс дақылдары (өнеркәсіптік және фермерлік жылыжайлар) (екі дақыл айналымы)
01.02.2017 жыл
01.12.2017 жыл

Об определении сроков предоставления заявки на получение субсидий по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по городу Кызылорда
Постановление акимата города Кызылорда Кызылординской области от 16 марта 2017 года № 7454. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 12 апреля 2017 года № 5792. Утратило силу постановлением акимата города Кызылорда Кызылординской области от 27 октября 2017 года № 9398
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Кызылорда Кызылординской области от 27.10.2017 № 9398 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с приказом Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан от 19 июля 2016 года № 317 "О внесении изменений в приказ исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 4-3/177 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте" акимат города Кызылорды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки предоставления заявок для включения в список сельскохозяйственных товаропроизводителей по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по городу Кызылорда, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима города курирующего данную сферу.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким города Кызылорды Н. Налибаев
Приложение
к постановлению акимата
города Кызылорды
от "16" марта 2017 года № 7454
Сроки предоставления заявки на получение субсидий по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур
приоритетные сельскохозяйственные культуры
Сроки начала предоставления заявки
Сроки окончания предоставления заявки
1
Рис
01.02.2017 год
01.12.2017 год
2
Масличные культуры
01.02.2017 год
01.12.2017 год
3
Кукуруза на силос
01.02.2017 год
01.12.2017 год
4
Многолетние бобовые травы первого года жизни
01.02.2017 год
01.12.2017 год
5
Овощные культуры, возделываемые в условиях защищенного грунта (промышленные и фермерские теплицы) (два культурооборота)
15.05.2017 год
11.12.2017 год