Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімінің 2017 жылғы 18 шілдедегі № 658 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 19 шілдеде № 5902 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімінің 2017 жылғы 27 қазандағы № 697 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімінің 27.10.2017 № 697 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі Заңының, "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 қаулысына сәйкес Қызылорда қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мемлекеттік жер қорындағы алқаптардың саяқ шегіртке зиянкестерімен зақымдануына байланысты Қызылорда қаласы аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Төтенше жағдайды жою басшысы Қызылорда қаласы әкімінің орынбасары А.Ө.Шәменов тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қаласының әкімі Н. Нәлібаев

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера
Решение акима города Кызылорда Кызылординской области от 18 июля 2017 года N 658. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 19 июля 2017 года N 5902. Утратило силу решением акима города Кызылорда Кызылординской области от 27 октября 2017 года № 697
Сноска. Утратило силу решением акима города Кызылорда Кызылординской области от 27.10.2017 № 697 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера" аким города Кызылорды РЕШИЛ:
1. В связи с ущербом, нанесенными вредителями нестадных саранчовых на плошадях государственного резерва земли, на территории города Кызылорды объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации назначить заместителя акима города Кызылорды Шаменова А.У. и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из данного решения.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города Кызылорды Н. Налибаев