"Әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау Қағидаларын бекіту туралы" Қызылорда қалалық мәслихатының 2017 жылғы 20 қыркүйектегі №106-16/4 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2017 жылғы 27 қазандағы № 115-17/7 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 15 қарашада № 6025 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда қалалық мәслихатының 2019 жылғы 23 тамыздағы № 250-45/2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда қалалық мәслихатының 23.08.2019 № 250-45/2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау Қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 қаулысына сәйкес, Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда қалалық мәслихатының 2017 жылғы 20 қыркүйектегі № 106-16/4 "Әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау Қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2017 жылғы 4 қазанда № 5981 тіркелген, 2017 жылғы 13 қазанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
Аталған шешіммен бекітілген әлеуметтік көмек көрсету, оның мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау Қағидасындағы 8-тармағының 3 абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"колледж және жалпы білім беретін мектептен кейін "Бакалавр" академиялық дәрежесін алу үшін – жылына бір рет, 392 айлық есептік көрсеткіштен артық емес;".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қалалық мәслихатының
кезектен тыс ХVІІ сессиясының төрағасы
Ғ. ЖАҚСЫЛЫҚОВ
Қызылорда қалалық
мәслихатының хатшысы
Р. БОХАНОВА
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қызылорда облысының жұмыспен
қамтуды үйлестіру және әлеуметтік
бағдарламалар басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
____________________ М.ЕРГЕШБАЕВ
"27" қазан 2017 жыл

О внесении изменения в решение Кызылординского городского маслихата от 20 сентября 2017 года № 106-16/4 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан"
Решение Кызылординского городского маслихата от 27 октября 2017 года № 115-17/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 15 ноября 2017 года № 6025. Утратило силу решением Кызылординского городского маслихата от 23 августа 2019 года № 250-45/2
Сноска. Утратило силу решением Кызылординского городского маслихата от 23.08.2019 № 250-45/2 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского городского маслихата от 20 сентября 2017 года № 106-16/4 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5981 от 4 октября 2017 года, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 13 октября 2017 года) следующее изменение:
3 абзац пункта 8 в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан изложить в следующей редакции:
"для получения академической степени "Бакалавр" после общеобразовательной школы и колледжа – раз в год не более 392 месячных расчетных показателей;".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель внеочередной ХVІІ сессии
Кызылординского городского маслихата
Г. ЖАКСЫЛЫКОВ
Секретарь Кызылординского
городского маслихата
Р. БУХАНОВА
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Управление координации
занятости и социальных программ
Кызылординской области"
___________________ М. ЕРГЕШБАЕВ
"27" октября 2017 г.