Көшелерге атау беру туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы Белкөл кенті әкімінің 2017 жылғы 5 қыркүйектегі N 38 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 15 қыркүйекте N 5968 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына, облыстық ономастика комиссиясының 2016 жылғы 22 қарашадағы № 4, 2017 жылғы 26 сәуірдегі № 1 қорытындыларына сәйкес Белкөл кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда қаласы Белкөл кентінің келесі көшелеріне:
1) "2-Линия" көшесіне - "Талғат Әбуов" есімі;
2) "Железнодорожная" көшесіне - "Қожахмет Шохаманов" есімі;
3) "Путейская" көшесіне - "Сүлеймен Ыбырайұлы" есімі берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Белкөл кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің жетекші маманы Н.Қуанышбаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кент әкімі А. Ибрагим

О присвоении наименований улиц
Решение акимата поселка Белкуль города Кызылорда Кызылординской области от 5 сентября 2017 года № 38. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 15 сентября 2017 года № 5968
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве в Республике Казахстан", заключениями областной ономастической комиссии от 22 ноября 2016 года № 4, от 26 апреля 2017 года № 1, аким поселка Белкуль РЕШИЛ:
1. Присвоить следующим улицам поселка Белкуль города Кызылорда:
1) улице "2-Линия" - имя "Талгата Абуова";
2) улице "Железнодорожная" - имя "Кожахмета Шохаманова";
3) улице "Путейская" - имя "Сулеймен Ыбырайулы".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на ведущего специалиста государственного учреждения "Аппарата акима поселка Белкуль" Куанышбаева Н.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Аким поселка А. Ибрагим