Бюджеттің атқарылуының кейбір мәселелері туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 16 қаңтардағы № 8 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 21 ақпанда № 5737 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 20 қаңтардағы № 7 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 20.01.2020 № 7 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).

О некоторых вопросах исполнения бюджета
Постановление Казалинского районного акимата Кызылординской области от 16 января 2017 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 21 февраля 2017 года № 5737. Утратило силу постановлением акимата Казалинского района Кызылординской области от 20 января 2020 года № 7
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Казалинского района Кызылординской области от 20.01.2020 № 7 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).

"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қазалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудандық бюджетке түсетін түсімдердің алынуына, артық (қате) төленген соманың бюджеттен қайтарылуына және (немесе) есепке алынуына жауапты және салықтық емес түсімдердің, негізгі капиталды сатудан, трансферттерден, бюджеттік кредиттерді өтеу сомаларынан, мемлекеттің қаржы активтерін сатудан, қарыздардан түсетін түсімдердің бюджетке түсуін бақылауды жүзеге асыруға жауапты уәкілетті органдардың тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес анықталсын.

В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Казалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень уполномоченных органов, ответственных за взимание поступлений в районный бюджет, за возврат из бюджета и (или) зачет излишне (ошибочно) уплаченных сумм и осуществляющих контроль за поступлениями в бюджет неналоговых поступлений, поступлений от продажи основного капитала, трансфертов, сумм погашения бюджетных кредитов, от продажи финансовых активов государства, займов, согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазалы ауданы әкімінің орынбасары С.Бабанаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
АУДАН ӘКІМІ Н. ШАМҰРАТОВ
Қазалы ауданы әкімдігінің
2017 жылғы "16" қаңтардағы
№ 8 қаулысына қосымша
Аудандық бюджетке түсетін түсімдердің алынуына, артық (қате) төленген соманың бюджеттен қайтарылуына және (немесе) есепке алынуына жауапты және салықтық емес түсімдердің, негізгі капиталды сатудан, трансферттерден, бюджеттік кредиттерді өтеу сомаларынан, мемлекеттің қаржы активтерін сатудан, қарыздардан түсетін түсімдердің бюджетке түсуін бақылауды жүзеге асыруға жауапты уәкілетті органдардың тізбесі
Уәкілетті органдар
БСК*
Аудандық бюджетке түсетін түсімдердің атауы*
1
"Қазалы ауданының қаржы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Казалинского района Бабанаева С.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
АКИМ РАЙОНА Н. ШАМУРАТОВ
Приложение к постановлению
акимата Казалинского района
от "16" января 2017 года № 8
Перечень уполномоченных органов, ответственных за взимание поступлений в районный бюджет, за возврат из бюджета и (или) зачет излишне (ошибочно) уплаченных сумм и осуществляющих контроль за поступлениями в бюджет неналоговых поступлений, поступлений от продажи основного капитала, трансфертов, сумм погашения бюджетных кредитов, от продажи финансовых активов государства, займов
Уполномоченные органы
КБК*
Наименование поступлений в районный бюджет*
1
Коммунальное государственное учреждение "Отдел финансов Казалинского района"

201102
Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігінің түсімдері
2
201302
Коммуналдық меншіктегі акциялардың мемлекеттік пакетіне берілетін дивидендтер
3
201508
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы, ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігінің мүлкін жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда, ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігінің мүлкін жалға беруден түсетін кірістер
4
201907
Иесіз мүлікті, белгіленген тәртіппен коммуналдық меншікке өтеусіз өткен мүлікті, қадағалаусыз жануарларды, олжаларды, сондай-ақ мұрагерлік құқығы бойынша мемлекетке өткен мүлікті сатудан алынатын түсімдер
5
201910
Коммуналдық меншігіне жататын жер учаскелері бойынша сервитут үшін төлемақы
6
301102
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелерге бекітілген мүлікті сатудан түсетін түсімдер
7
301103
Азаматтарға пәтерлер сатудан түсетін түсімдер
8
402101
Ағымдағы нысаналы трансферттер
9
402102
Нысаналы даму трансферттері
10
402103
Субвенциялар
11
402201
Ағымдағы нысаналы трансферттер
12
402202
Нысаналы даму трансферттері
13
402203
Субвенциялар
14
501106
Мамандандырылған ұйымдарға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
15
601102
Коммуналдық меншіктегі заңды тұлғалардың қатысу үлестерін, бағалы қағаздарын сатудан түсетін түсімдер
16
601105
Мүліктік кешен түріндегі коммуналдық мемлекеттік мекемелер мен мемлекеттік кәсіпорындарды және коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың жедел басқаруындағы немесе шаруашылық жіргізуіндегі өзге мемлекеттік мүлікті сатудан түсетін түсімдер
17
701203
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органы алатын қарыздар
18
Аудандық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдар
202102
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
19
203102
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақшаның түсімі
20
204114
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелермен алынатын өзге де айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар
21
204116
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына облыстық бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша
айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
22
204118
Мамандандырылған ұйымдарға, жеке тұлғаларға бюджеттік кредиттер (қарыздар) бойынша жергілікті бюджеттен берілген айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
23

201102
Поступления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий
2
201302
Дивиденды на государственные пакеты акций, находящиеся в коммунальной собственности
3
201508
Доходы от аренды имущества коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды имущества коммунальной собственности района (города областного значения), находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
4
201907
Поступления от реализации бесхозяйного имущества, имущества, безвозмездно перешедшего в установленном порядке в коммунальную собственность, безнадзорных животных, находок,
а также имущества, перешедшего по праву наследования к государству
5
201910
Плата за сервитут по земельным участкам, находящихся в коммунальной собственности
6
301102
Поступления от продажи имущества, закрепленного за государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
7
301103
Поступления от продажи гражданам квартир
8
402101
Целевые текущие трансферты
9
402102
Целевые трансферты на развитие
10
402103
Субвенции
11
402201
Целевые текущие трансферты
12
402202
Целевые трансферты на развитие
13
402203
Субвенции
14
501106
Погашение бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета специализированным организациям
15
601102
Поступления от продажи доли участия, ценных бумаг
юридических лиц, находящихся в коммунальной собственности
16
601105
Поступления от продажи коммунальных государственных учреждений и государственных предприятий в виде имущественного комплекса, иного государственного имущества, находящегося в оперативном управлении или хозяйственном ведении коммунальных государственных предприятий
17
701203
Займы, получаемые местным исполнительным органом района (города областного значения)
18
Исполнительные органы, финансируемые из районного бюджета
202102
Поступления от реализации товаров (работ, услуг),
предоставляемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
19
203102
Поступления денег от проведения государственных закупок,организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
20
204114
Прочие штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
21
204116
Штрафы, пени, санкции, взыскания по бюджетным кредитам (займам), выданным из областного бюджета местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
22
204118
Штрафы, пени, санкции, взыскания по бюджетным кредитам (займам), выданным из местного бюджета специализированным организациям, физическим лицам
23

206105
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің дебиторлық, депоненттік берешегінің түсімі
24
206107
Бұрын жергілікті бюджеттен алынған, пайдаланылмаған қаражаттардың қайтарылуы
25
206109
Жергілікті бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
26
206110
Мүлiктi жария еткенi үшiн алым
27
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің аппараттары
204154
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдері салатын әкімшілік айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алуларды қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетінен қаржыландыратын мемлекеттік мекемелер салатын әкімшілік айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
28
"Қазалы аудандық тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
201509
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі тұрғын үй қорынан үйлердi жалға беруден түсетін кірістер
29
"Қазалы ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
201703
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына облыстық бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша
сыйақылар
30
201713
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
31
201718
Мамандандырылған ұйымдарды қоспағанда, жергілікті бюджеттен заңды тұлғаларға берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
32
201706
Мамандандырылған ұйымдарға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
33
501113
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
34
501121
Мамандандырылған ұйымдарды қоспағанда, жергілікті бюджеттен заңды тұлғаларға берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
35
"Аудандық жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
303101
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
36
303102
Ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
37
303202
Жер учаскелерін жалдау құқығын сатқаны үшін төлем
38
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Қызылорда облысы әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінің филиалы "Қазалы ауданының аумақтық бөлімі"
204103
Атқарушылық санкция
39
Қазалы аудандық сотының кеңсесі
204142
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді және салық салу саласындағы құқық бұзушылықтарды қоспағанда, сот төрағасы немесе сот отырысында төрағалық етушi уәкiлдiк берген сот орындаушылары, сот приставтары және соттардың басқа да қызметкерлерi, салатын әкiмшiлiк айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
40
"Қызылорда облысының Ішкі істер Департаменті Қазалы ауданының ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесі

206105
Поступления дебиторской, депонентской задолженности государственных учреждений, финансируемых из местного бюджета
24
206107
Возврат неиспользованных средств, ранее полученных из местного бюджета
25
206109
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
26
206110
Сбор за легализацию имущества
27
Аппараты акимов города районного значения, села поселка, сельского округа
204154
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из бюджета района (города областного значения), за исключением штрафов, пеней, санкций, взысканий, налагаемых акимами городов районного значения, сел, поселков, сельских округов
28
Государственное учреждение "Казалинский районный отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог"
201509
Доходы от аренды жилищ из жилищного фонда, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
29
Коммунальное государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства Казалинского района"
201703
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из областного бюджета местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
30
201713
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета физическим лицам
31
201718
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета юридическим лицам, за исключением специализированных организаций
32
201706
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета специализированным организациям
33
501113
Погашение бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета физическим лицам
34
501121
Погашение бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета юридическим лицам, за исключением специализированных организаций
35
Государственное учреждение "Районный отдел земельных отношений"
303101
Поступления от продажи земельных участков
36
303102
Поступления от продажи земельных участков сельскохозяйственного назначения
37
303202
Плата за продажу права аренды земельных участков
38
Филиал Республиканского государственного учреждения "Департамент юстиции Кызылординской области Министерства юстиции Республики Казахстан" "Территориальный отдел Казалинского района"
204103
Исполнительская санкция
39
Канцелярия Казалинского районного суда
204142
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые судебными исполнителями, судебными приставами и другими сотрудниками судов, уполномоченными председателем суда или председательствующим в заседании суда, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора и правонарушений в области налогообложения
40
Государственное учреждение "Отдел внутренних дел Казалинского района Департамента внутренних дел Кызылординской области"

204106
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын облыстардың, республикалық маңызы бар қаланың ішкі істер департаменттері, олардың аумақтық бөлімшелері салатын әкiмшiлiк айыппұлдар, өсiмпұлдар, санкциялар, өндiрiп алулар
Ескерту: *аудандық бюджетке түсетін түсімдердің атауы "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 9756 нөмірімен тіркелген) сәйкес жазылды. Аудандық бюджетке түсетін түсімдер "Бюджет түсімдерін бюджеттер деңгейлері мен Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының қолма-қол ақшасының бақылау шоты арасында бөлу кестесін бекіту туралы" Қазақстан Респуликасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 404 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 9760 нөмірімен тіркелген) сәйкес ескеріледі.
*БСК – Бюджеттік сыныптама кодтары.

204106
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые департаментами внутренних дел областей, города республиканского значения, столицы, их территориальными подразделениями, финансируемыми из местного бюджета
Примечание: *наименование поступлений в районный бюджет изложены в соответствии с приказом Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9756). Поступления в районный бюджет учитываются в соответствии с приказом Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 404 "Об утверждении Таблицы распределения поступлений бюджета между уровнями бюджетов и контрольным счетом наличности Национального фонда Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 9760);
*КБК – Коды бюджетной классификации