Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімінің 2017 жылғы 26 наурыздағы N 2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 наурызда N 5769 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімінің 2017 жылғы 25 сәуірдегі № 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімінің 25.04.2017 № 3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі Заңының 48-бабына және 50-бабының 2-тармағының 2) тармақшасына және "Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 қаулысына сәйкес Қазалы ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы Қазалы ауданының Басықара, Құмжиек және Сарыкөл ауылдық округтерінің аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Төтенше жағдайды жою басшысы болып Қазалы ауданы әкімінің орынбасары Ж.Мұратбаев тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
АУДАН ӘКІМІ Н.ШАМҰРАТОВ

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера
Решение акима Казалинского района Кызылординской области от 26 марта 2017 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 27 марта 2017 года № 5769. Утратило силу решением акима Казалинского района Кызылординской области от 25 апреля 2017 года № 3
Сноска. Утратило силу решением акима Казалинского района Кызылординской области от 25.04.2017 № 3 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите" и Постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера" аким Казалинского района РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба на территории сельских округах Басыкара, Кумжиек и Сарыколь Казалинского района, Кызылординской области.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации назначить заместителя акима Казалинского района Муратбаева Ж. и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
АКИМ РАЙОНА Н.ШАМУРАТОВ