Қазалы ауданының елді мекендерінің шекараларын (шегін) өзгерту туралы
Бірлескен Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 3 қарашадағы № 234 қаулысы және Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 3 қарашадағы № 136 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 21 қарашада № 6032 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының Жер кодексі" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Кодексіне және "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңына сәйкес Қазалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің қосымшасына сәйкес Қызылорда облысы, Қазалы ауданы Көларық ауылдық округінің Ақтан батыр ауылының шекарасының (шегінің) жалпы алаңы 5893 гектар, Бозкөл ауылдық округінің Бозкөл ауылының жалпы алаңы 9106 гектар, Сарыкөл ауылдық округінің Абай ауылының жалпы алаңы 8727 гектар, Басықара ауылдық округінің Басықара ауылының жалпы алаңы 10836 гектар, Аранды ауылдық округінің Қожабақы ауылының жалпы алаңы 10717 гектар болып өзгертілсін.

Об изменении границ (черты) населенных пунктов Казалинского района
Совместное постановление Казалинского районного акимата Кызылординской области от 3 ноября 2017 года № 234 и решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 3 ноября 2017 года № 136. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 21 ноября 2017 года № 6032
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года "Земельный кодекс Республики Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" акимат Казалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить границы (черты) села Актан батыр сельского округа Коларык общей площадью 5893 гектаров, села Бозкол сельского округа Бозкол общей площадью 9106 гектаров, села Абай сельского округа Сарыкол общей площадью 8727 гектаров, села Басыкара сельского округа Басыкара общей площадью 10836 гектаров, села Кожабакы сельского округа Аранды Казалинского района Кызылординской области общей площадью 10717 гектаров согласно приложению к настоящему совместному постановлению и решению.