Жекелеген санаттағы азаматтарға жеңілдіктер беру туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 151 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 4 қаңтарда № 6113 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік наградалары туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 12 желтоқсандағы Заңының 44-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6 бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 1996 жылғы 1 қаңтарға дейін "Отан", "Даңқ" ордендерімен наградталған, айырымның ең жоғары дәрежесі – "Халық Қаһарманы" атағына, республиканың құрметті атақтарына ие болған азаматтарға әлеуметтік қолдау үшін - ай сайын 3 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде жергілікті бюджет қаражаты есебінен жеңілдік берілсін.
2. Осы шешім ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезекті
ХІХ сессиясының төрағасы:
А.Орымбаев
Аудандық мәслихат хатшысы: К.Назымбеков
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қызылорда облысының жұмыспен
қамтуды үйлестіру және әлеуметтік
бағдарламалар басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
____________________ Т.ДҮЙСЕБАЕВ
"22" желтоқсан 2017 жыл.

О предоставлении льгот отдельным категориям граждан
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 22 декабря 2017 года № 151. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 4 января 2018 года № 6113
В соответствии со статьей 44 Закона Республики Казахстан от 12 декабря 1995 года "О государственных наградах Республики Казахстан" и подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Для социальной поддержки граждан, награжденные до 1 января 1996 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенным высшей степени отличия – звания "Халық Қаһарманы", почетных званий республики - предоставить льготу за счет средств местного бюджета ежемесячно в размере 3 месячных расчетных показателей.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель очередной
ХІХ сессии районного маслихата
А.Орымбаев
Секретарь районного маслихата К.Назымбеков
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Управление координации
занятости и социальных программ
Кызылординской области"
___________________ Т.ДУЙСЕБАЕВ
"22" декабря 2017 г.