Әйтеке би кентінің кейбір көшелеріне атау беру және қайта атау туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы Әйтеке би кенті әкімінің 2017 жылғы 06 қаңтардағы № 11 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 10 ақпанда № 5724 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына, Қызылорда облыстық ономастика комиссиясының 2016 жылғы 21 қыркүйектегі № 3 қорытындысына сәйкес Әйтеке би кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазалы ауданы Әйтеке би кентінің келесі көшелері:
1) № 1 жобалық көшесі "Дәуірхан Айдаров" есімімен;
2) "Қазалы" мөлтек ауданындағы № 1 көшесі "Жақас Шерипов" есімімен;
3) "Қазалы" мөлтек ауданындағы № 3 көшесі "Жетербай Ақбаев" есімімен аталсын.
2. Қазалы ауданы Әйтеке би кентінің келесі көшелері:
1) "Строительная" көшесі "Әзімжан Әліпбаев" есімімен;
2) "АТП" көшесі "Нұртаза Есбосынов" есімімен қайта аталсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әйтеке би кенті әкімінің
міндетін атқарушы К. Иманбаев

О наименовании и переименовании некоторых улиц поселка Айтеке би
Решение акима поселка Айтеке би Казалинского района Кызылординской области от 06 января 2017 года № 11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 10 февраля 2017 года № 5724
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно – территориальном устройстве в Республике Казахстан", заключением Кызылординской областной ономастической комиссии от 21 сентября 2016 года № 3 аким поселка Айтеке би РЕШИЛ:
1. Присвоить следующим улицам поселка Айтеке би Казалинского района:
1) проектную улицу № 1 именем "Дәуірхан Айдаров";
2) улицу № 1 микрорайона "Казалы" именем "Жақас Шерипов";
3) улицу № 3 микрорайона "Казалы" именем "Жетербай Ақбаев".
2. Переименовать следующие улицы поселка Айтеке би Казалинского района:
1) улицу "Строительная" именем "Әзімжан Әліпбаев";
2) улицу "АТП" именем "Нұртаза Есбосынов".
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима поселка Айтеке би
К. Иманбаев