Жекелеген санаттағы азаматтарға жеңілдіктер беру туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 қыркүйектегі № 116 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 4 қазанда № 5980 болып тіркелді
“Қазақстан Республикасының мемлекеттiк наградалары туралы” Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 12 желтоқсандағы Заңының 44-бабына және “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 15)тармақшасына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 1996 жылғы 1 қаңтарға дейін “Отан”, “Даңқ” ордендерімен наградталған, айырымның ең жоғары дәрежесі - “Халық Қаһарманы” атағына, республиканың құрметті атақтарына ие болған азаматтарға әлеуметтік қолдау үшін ай сайын - 1,9 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде жергілікті бюджет қаражаты есебінен жеңілдік берілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қармақшы аудандық мәслихатының
кезекті 14-сессиясының төрағасы
М.Есщанов
Қармақшы аудандық мәслихатының хатшысы: М.Наятұлы
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қармақшы аудандық жұмыспен қамту,
әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық
хал актілерін тіркеу бөлімі" коммуналдық
мемлекеттік мекемесі басшысының
міндетін уақытша атқарушы
________________Е.Біләлов
"20" қыркүйек 2017 жыл.
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қармақшы аудандық экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі"
коммуналдық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
________________А.Байсынов
"20" қыркүйек 2017 жыл.

О предоставлении льгот отдельным категориям граждан
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 20 сентября 2017 года № 116. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 4 октября 2017 года № 5980
В соответствии со статьей 44 Закона Республики Казахстан от 12 декабря 1995 года “О государственных наградах Республики Казахстан” и подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Для социальной поддержки гражданам, награжденным до 1 января 1996 года орденами “Отан”, “Даңқ”, удостоенным высшей степени отличия - звания “Халық қаһарманы”, почетных званий республики предоставить льготу за счет средств местного бюджета ежемесячно в размере 1,9 месячных расчетных показателей.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель очередной 14-сессии
Кармакшинского районного маслихата
М.Есщанов
Секретарь Кармакшинского районного маслихата М.Наятулы
"СОГЛАСОВАНО"
Временно исполняющий
обязанности руководителя коммунального
государственного учреждения
"Кармакшинский районный отдел
занятости, социальных программ и регистрации
актов гражданского состояния"
Е.Біләлов ________________
"20" сентября 2017 года.
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
коммунального государственного
учреждения "Кармакшинский
районный отдел экономики
и бюджетного планирования"
А.Байсынов ________________
"20" сентября 2017 года.